Hľadám fotografa na svadbu 11.6.2016 v Poprade

10. apr 20167

Ahoj, prosím Vás mám veľký problém nájsť fotografa na 11.6.2016 v Poprad-Matejovce. Ak o niekom viete prosím kontaktujte ma. Je to fakt vážne 😮 😞 .Vopred ďakujem za pomoc. Kľudne píšte aj na mail: eva.skolnikova@gmail.com.

• zdravim, som z KK ... termín máme zatiaľ voľný , viac info na webe ... Ďakujem.. 🙂

• Dobrý večer, Váš termín máme zatiaľ voľný, našu ponuku som Vám zaslala na mail. Pozdravujem 🙂

• Dobrý deň.
    Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať.Rád poskytnem bližšie informácie.
    S pozdravom

• Sponzor fóra
  • Zdravim,,,termin mam volny a byvam nedaleko PP.. mozete ma kontaktovat

• Taktiez som volny v tento termin ...

• Dobry den termin ako pre Fotografa tak kameramana mame este dostupny, staci sa iba vcasne ozvat 😉

• Dobrý deň
    Termín mám voľný a ceny určite zaujímavé pozrite webovú stránku. Ponúkam Vám svoje služby. Ceny nájdete priamo na webe. Poprad mám blízko.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Naša práca nám umožnuje nadviazať spojenie s ľudmi a ich životmi spôsobom, akým slová nedokážu. Preto milujeme čo robíme 🙂
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov