Hľadám fotografa na svadbu 14.10.2017 v Žiline

Profilova fotka
Zháňam svadobného fotografa na 14.10.2017 do Žiliny
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, Váš termín máme voľný. Našu prácu si môžete pozrieť na našom webe alebo blogu, ak sa Vám páči, kontaktujte nás a rady poskytneme podrobnejšie info. R. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer, sme z Martina, v Ziline fotime casto. Viac info v sprave.
Odpovedať
Profilova fotka
@malenka209 pozrite si aj moje svadobne fotografie
Odpovedať
Profilova fotka
@malenka209 Pekný večer prajem, Váš termín mám voľný, pôsobím v Žiline a rád ponúknem foto služby. V prípade záujmu rád poskytnem viac info, S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
@malenka209 Skúste si pozrieť aj moju prácu. Ak Vás zaujme, rád doplním bližšie info :D
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, kľudne si prebehnite môj web. Ak by Vás práca zaujala, stačí napísať. S pozdravom Radovan Škohel
Odpovedať
Profilova fotka
@malenka209 ahoj, pozrite si fotky na mojom webe, ak sa budú páčiť, budem rád ak sa ozvete. Termin mam volny.
Odpovedať
Profilova fotka
ja odporucam Janka Ducka! mozes si pozriet moj album, nadherne fotky nam spravil :-) http://www.mojasvadba.sk/catalog/vend...
Odpovedať
Profilova fotka
váš termín máme ešte voľný ak by ste mali záujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@malenka209 Dobry, k dipozicii ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, skúste pozrieť moje práce. Termín mám zatiaľ voľný :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@malenka209 Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si moju tvorbu na Facebooku. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem. Martin
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, v prípade záujmu ma kontaktujte, ponúkam foto a video spolu, bezkonkurenčné ceny!! Som skúsený kameraman s dlhoročnými skúsenosťami a pohybujem sa po celom Slovensku. Spolupracujem s viacerými hudobníkmi, starejšími a fotografmi, majiteľmi reštaurácií a pod... Viem zabezpečiť dobrú hudbu, živú aj DJ, starejšieho, kameramana a fotografa. Viem poslať ukážkové linky na Hudobníkov a Kameramana všetko veľmi seriózne ceny, ceny si vieme tak dohodnúť, aby vyhovovali Vám!!! Vysoká kvalita práce ! Ozvite sa všetko Vám zabezpečím, Vaša spokojnosť, bude aj mojou !!! S pozdravom Maroš
Odpovedať
Profilova fotka
@malenka209 Dobry den, radi Vas spozname , staci sa ozvat, Pekny den zelam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Skuste si obzriet aj moj profil. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@malenka209 Dobry podvecer prajem! Ponukam Vam moju malickost :) , pozrite si moju www-cku a v pripade zaujmu alebo ak by ste mali akukolvek otazku navahajte ma kedykolvek kontaktovat. S pozdravom Riky
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?