Hľadám fotografa na svadbu 24.6.2017 v okolí Trenčína

7. júl 2016110

Ahojte, prosím Vás, poznáte dobrého fotografa a hlavne cenovo dostupného na termín 24.6.2017? Niektorí si za to pýtajú nehorázne sumy..
vďaka

• Pekný deň,

skúste pozrieť moje práce.

Termín zatiaľ voľný 🙂

• @pampi123  Dobry den,
    neviem co je pre vas nehorazna suma ale ak by vas zaujali moje fotografie tak napiste 🙂 Termin zatial volny 🙂

• @tommyfoto  ,
    Ďakujem za správu. Pre mňa je nehorázna suma, keď si za fotenie pýtajú 1000 a viac.. 😉
    Práve sa dohadujeme o termíne s jednou pani fotografkou, ktorej tvorba sa nám páči.
    Ale každopádne, Vaša tvorba je tiež veľmi pekná, ďakujem, odporučím ďalej..

• Sponzor fóra
  • @shphoto  veľmi pekné fotky, ďakujem. Ale momentálne komunikujeme s jednou pani fotografkou a zrejme sa dohodneme s ňou. pekný večer

• Dobrý deň, môžete pozrieť aj ku mne na stránku na fotky a cenník.

• Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...

• @pampi123  ahoj, pozrite si moje fotky na webe, ak sa Vám budú páčiť, budem rád ak sa ozvete.

• @pampi123  pozrite si aj moje svadobne fotografie, som fotograf z Bánoviec

• termín máme ešte voľný ak by ste mali záujem 😃

• Pekny den prajem. Takisto Vam ponukam moje fotosluzby, termin mam pre Vas volny. Budem rad, ak Vas moja praca zaujme, mozem Vas potom informovat o cenach , verim, zeby sme sa dohodli 🙂

• Ďakujem všetkým, čo sa ozvali. Niektoré tvorby boli fakt krááásne. Vybrali sme si www.hmfoto.sk
    Nech sa vám všetkým darí 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Horvatovič
    Rožňava
    Nafotím vašu svadbu podľa vaších predstáv, svadobný dokument - žiadne zbytočné pózovanie pred objektívom.
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov