Hľadám fotografa na svadbu 29.10.2016 v Starej Turej

25. aug 201680

Ahojte,
nejake odporucania na Fotografa/Fotografku? Svadba je 29.10.2016 na Starej Turej, obrad na urade a hostina Hotel Lipa,. Okolie na fotenie nepoznam, tak by to chcelo niekoho, kto tam pozna pekne miesto/miesta a v pripade zleho pocasia nejaky interier.

dakujem

• Dobrý deň, na Váš termín som Vám k dispozícii. Bližšie informácie internou poštou resp. e-mailom.

• Katka, tam to je nadherne, bolo by mi ctou Vas fotit a bolo by to pre mna krasne ukoncenie svadobnej sezony 2016 🙂

• z vidieckeho prostredia je možnosť zájsť do Gazdovského dvora - Myjava Turá Lúka, sú tam aj malé izby s dobovým nábytkom a aranžami (interiérové fotenie) 🙂.
    Bývajú tam svadby, tak môže byť obsadené...
    je to tam dosť malé

• Sponzor fóra
  • Zdravim

termin je volny.

Viac foto v profile

• @novanska  
    @kathka11  
    Co sa tyka spomínaného Gazdovskeho dvora, v tomto albume su nejake fotky odtial, je to tam krasne, pokial sa vam paci tradicna svadba

http://www.mojasvadba.sk/blog/luckatomka/album/lucia-a-lukas-gy9vvs/

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @kathka11  Dobrý deň, termín mám voľný...

• Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...

• dakujem kazdemu, kto sa ozval. Postupne vam dam vediet. Tusila som,ze to nebude lahka uloha 🙂.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov