Hľadám fotografa na svadbu 29.7.2017 v Kežmarku

Ahojte, zháňam nejakého šikovného fotografa na svoju svadbu.Viete mi niekoho odporučiť? Najlepšie rovno aj s približnou cenou.
Odpovedať
Profilova fotka
Sme tu pre Vás!
Odpovedať
Profilova fotka
pozrite si aj moje svadobne fotografie, termin mam volny, viac info na mojom webe
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Neplatíte iba za výber z portrétov, žiadajte od fotografov celé svadby.
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, Váš termín máme ešte voľný. Sme 2 fotografi priamo z Kežmarku. Našu prácu si môžete pozrieť priamo tu na mojej svadbe alebo na facebooku. Momentálne ponúkame v rámci svadobného fotenia aj predsvadobné rande fotenie ZADARMO :) Budeme radi ak sa nám ozvete.
Odpovedať
Profilova fotka
;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý ďeň. Váš termín má zatiaľ voľný. Prezrite si moju prácu, ceny a referencie na mojej webstránke. pôsobím v Spišskej Novej Vsi.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám voľný, poslal som Vám internú poštu so všetkými informáciami.
Odpovedať
Profilova fotka
Ak by sa vám páčila naša tvorba budeme vás s radosťou sprevádzať počas vášho veľkého dňa D. Sme mladá dvojka plná nápadov teraz celý január ponúkame aj Novoročnú zľavu
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, termín mám voľný. Pre viac informácií ma neváhajte kontaktovať.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkame kamerovanie a fotografovanie s profesionálnym prístupom. Ak máte záujem napíšte nám správu a pošleme Vám cenník. Amy Klusová - fotografie Lucka - svadobný kameraman Pekný deň!
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?