Hľadám fotografa na svadbu 29.7.2017 v Kežmarku

24. jan 2017110

Ahojte, zháňam nejakého šikovného fotografa na svoju svadbu.Viete mi niekoho odporučiť? Najlepšie rovno aj s približnou cenou.

• Sme tu pre Vás!

• pozrite si aj moje svadobne fotografie, termin mam volny, viac info na mojom webe

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Sponzor fóra
  • Neplatíte iba za výber z portrétov, žiadajte od fotografov celé svadby.

• Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...

• Dobrý večer, Váš termín máme ešte voľný. Sme 2 fotografi priamo z Kežmarku. Našu prácu si môžete pozrieť priamo tu na mojej svadbe alebo na facebooku. Momentálne ponúkame v rámci svadobného fotenia aj predsvadobné rande fotenie ZADARMO 🙂 Budeme radi ak sa nám ozvete.

• 😉

• Dobrý ďeň.
    Váš termín má zatiaľ voľný. Prezrite si moju prácu, ceny a referencie na mojej webstránke.
    pôsobím v Spišskej Novej Vsi.

• Dobrý deň, termín mám voľný, poslal som Vám internú poštu so všetkými informáciami.

• Ak by sa vám páčila naša tvorba budeme vás s radosťou sprevádzať počas vášho veľkého dňa D. Sme mladá dvojka plná nápadov teraz celý január ponúkame aj Novoročnú zľavu

• Dobrý večer, termín mám voľný. Pre viac informácií ma neváhajte kontaktovať.

• Dobrý deň,
    ponúkame kamerovanie a fotografovanie s profesionálnym prístupom. Ak máte záujem napíšte nám správu a pošleme Vám cenník.
    Amy Klusová - fotografie
    Lucka - svadobný kameraman

Pekný deň!

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Horvatovič
    Rožňava
    Nafotím vašu svadbu podľa vaších predstáv, svadobný dokument - žiadne zbytočné pózovanie pred objektívom.
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov