Hľadám fotografa na svadbu 8.7.2017 v okolí Bratislavy

20. dec 2016170

ahojte, viete mi dat tip na fotografa, ktory foti so zmyslom pre detail? nie tuctove obycajne,ale ktory foti srdcom a ma napady na originalne "diela"? 🙂 svadba bude vo velkej pake pri samorine 🙂 dakujem

• @sasula8892  Skúste si pozrieť moju prácu, ak Vás zaujme rád doplním bližšie info 🙂

• @nedeliak  dakujem za ponuku 🙂 mate krasne fotky 🙂 vedeli by ste mi poslat cennik do posty? jednalo by sa o predsvadobne fotenie + v kostole cca hodku. dakujem 🙂

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň,
    rada Vám ponúknem naše služby. 🙂
    V prípade záujmu o informácie ma prosím kontaktujte IP alebo emailom.
    Ďakujem
    S pozdravom

• Dobrý deň
    Skúste si pozrieť i našu tvorbu a v prípade záujmu nas neváhajte kontaktovať
    S pozdravom
    Mirka a Maťo

• dobrý deň, skúste pozrieť aj moju prácu, na otázky rada odpoviem

• @sasula8892  ahoj, pozrite si moje fotky na webe, ak sa Vám budú páčiť, budem rád ak sa ozvete.

• Pekný deň,

skúste pozrieť moje práce, možno Vás oslovia 🙂

Termín mám zatiaľ voľný a som z Bratislavy

• Dobrý deň, na Váš termín som Vám k dispozícii. Bližšie informácie som Vám zaslal internou poštou.

• Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...

• @sasula8892  pozrite si aj moje svadobne fotografie

• Dobrý deň ak by ste mali záujem a naša tvorba sa vám páčila sme k dispozícií

• Dakujem pekne za ponuky, uz som sa dohodla s jednym fotografom 🙂

• skuste kuk miqocash bodka com

• Dobry vecer, ak este fotografa nemate, ponukam Vam moje sluzby 🙂 Dakujem

• Sponzor fóra
  • @milanmatuska  daujem pekne, fotografa uz mame 🙂 pekny den

• kolegovia, ved je to tam jasne napisane, ze sa dohodla s inym fotografom...................

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Jan Ducko
    Žilina
    https://www.instagram.com/ducko_foto_jano/

Bude mi potešením zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Moderné a kreatívne svadobné klipy, filmy a fotografie.
    JM Photography
    Bratislava
    Moderné a nadčasové svadobné fotografie, ktoré vznikajú v uvoľnenej a priateľskej atmosfére. http://www.jakubandmartina.com/ Voľné temíny na rok 2020!