Hľadám fotografa na svadbu 9.9.2017 v Košiciach

19. sep 201611

Hľadáme fotografa s voľným termínom na 09.09.2017, prosím zaslať cenovú ponuku na jana.sonogova@gmail.com ,
ďakujeme veľmi pekne🙂 😉 😃

• Pekný deň,

skúste pozrieť moje práce.
    Termín mám zatiaľ voľný 🙂
    S cestovaním nieje problém.

• Dobrý deň,

Váš termín mám voľný viac foto v profile a na webe.

Miro

• 😉 Sme tu pre Vás!

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň, poslal som Vám ponuku do internej pošty.

• Dobrý deň.
    Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať.Rád poskytnem bližšie informácie.
    S pozdravom

• @jancuska117  Dobrý deň, Košice milujem 😃 fotím tam veľmi rád. Prikladám par foto z kaštieľa v Šaca. Ak sa vám moje práce páčia, napíšte mi. 😉 Balíček Vám spravím aj na kľúč 😉 😉 😉 😉

• Ahoj, nie je síce z KE, ale bola aj naša fotografka 🙂 veľmi odporúčam, veľmi kvalitné za veľmi prijateľnú cenu 🙂 zatiaľ máme len pár foto 🙂 kuk...ak budeš mať záujem, napíš mi 🙂

• Ahoj, tiež nie som z KE, ale nemám problém pricestovať.
    Skús kľudne pozrieť web a ak ťa fotky oslovia, tak mi napíš.
    Možno by sme sa dohodli. 🙂

Prajme pekný deň

• Dobrý deň. Pozrite si naše portfólio, ak by Vás naša práca zaujala, určite nás kontaktujte.

Za veľmi exluzívnu cenu Vám vieme momentálne zabezpečiť v našej SVADOBNEJ AKCIÍ kameramana a tak isto aj fotografa.

S pozdravom video-štúdio MAVEX

• Ponúkam svoje služby 😉

• Dobrý deň ak hľadáte šikovného svadobného fotografa z okolia Košíc kliknite si na môj web. Nájdete tam moje práce, zaujímavé ceny a kontakt. Pôsobím na východnom Slovensku

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Dôraz na detail, emóciu, no najmä netradičné! veci. Vzdialenosť nie je problém ani prekážka! Výstup do desiatich pracovných dní.
    Najsexi vec, ktorú žena môže nosiť je jej sebavedomie
    Pôsobím v Bratislave a rada pricestujem vrámci Slovenska.