Hľadám fotografa na svadbu v Leviciach 22.4. 2017

Hľadám fotografa na svadbu v Leviciach 22.4. 2017. Prosím o poradenie.
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
@simonross Vaše fotky sa mi páčia. Prosím, pošlite mi cenovú ponuku. Ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
@naritaka poslané v správe
Odpovedať
Profilova fotka
Milé nevesty, nezverujte svoju svadbu do rúk niekomu iba preto, lebo má na webe vystavených niekoľko dokonalých nastajlovaných portrétov. Platíte fotografa za celodennú prácu, vyžiadajte si preto celé svadby. Portrétové fotenie ako-tak zvládne relatívne veľa fotografov, ale nafotiť celú svadbu na slušnej úrovni iba málokto.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, na Váš termín som Vám k dispozícii. Bližšie informácie som Vám zaslal internou poštou.
Odpovedať
Profilova fotka
@naritaka Skúste si pozrieť aj moju prácu, ak Vás zaujme rád doplním bližšie info :)
Odpovedať
Na celý deň potrebujete fotografa?:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, skúste pozrieť aj moje práce. Termín mám zatiaľ voľný :)
Odpovedať
Profilova fotka
Som k dispozícii. Termín mám zatiaľ voľný.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, pozrite si moju stránku, kde nájdete cenník aj moju prácu. Ako bonus pridávam ručne robený svadobný album s Vašimi fotkami a dvomi USB v exkluzívnom balení. Pri fotení môžete využiť svadobné rekvizity alebo fotopozadie. V prípade otázok som Vám k dispozícii. Roman
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, v prípade záujmu ma prosím kontaktujte rada Vám poskytnem viac informácií o nás a našej tvorbe. :-) Váš termín máme zatiaľ voľný a nemáme problém pricestovať nakoľko pôsobíme po celom Slovensku. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den termin mam volny
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň sme mladá dvojka plná nápadov :) uvoľnil sa nám váš termín ak by sa vám naša tvorba páčila sme tu pre vás. Písala som vám aj správu :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkame kamerovanie a fotografovanie s profesionálnym prístupom. Ak máte záujem napíšte nám správu a pošleme Vám cenník. Amy Klusová - fotografie Lucka - svadobný kameraman Pekný deň!
Odpovedať
Profilova fotka
@shphoto na tej lodi úplne dokonalá fotka s koníkom v pozadí :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?