Hľadám fotografa na svadbu vo Svdiníku na 31.5.2014

hľadám fotografa na svoj veľký deň, ktorý bude vo Svidníku 31.05.2014. Chcela by som nejaké odporúčania, prípadne aj samotný fotografi mi môžu rovno poslať cenové ponuky + referencie do súkromnej pošty. Kameramana nechceme a ostatné veci už máme rezervované. Ďakujem už dopredu za Vaše ponuky a odporúčania.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň! Naše služby sú tu pre Vás!
Odpovedať
Profilova fotka
@svidnicanka Dobry den, pozrite si aj nase sluzby, docestovat nieje problem aj ked za dopravu by sa nieco doplacalo. Kazdopadne, ak by sa vam pacila nasa tvorba urcite sa nejako dohodneme. S pozdravom Andrea Suchal duckling production
Odpovedať
Profilova fotka
nás fotil Matúš Kušnír a vrelo odporúčam, je dobrý a cenovo prijateľný
Odpovedať
Profilova fotka
Príjemný dobrý večer. Ponúkam Vám nahliadnuť na naše portfolio či web a verím že charakter našej práce Vas aspoň trocha osloví. Naša produkčná spoločnosť ponúka kvalitu či už v podobe videa alebo fotografie rovnako ako primeranú cenu. Prajem šťastný výber a pokojnú plavbu manželským životom. Pekný večer . :-). A teraz s výhodnými zľavami ...
Odpovedať
@svidnicanka Dobrý deň prajem, my sme z PN , ale dochádzka k Vám je samozrejmosť. Referenciu máme v profile, cenník môžem poslať do IP alebo emailu. tešíme sa:))
Odpovedať
@michalmajcher ďakujem za link , určite si pozrieme Vašu tvorbu.
Odpovedať
@peter_circles ďakujem
Odpovedať
@monikapilova1 určite si pozrieme jeho tvorbu, ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@svidnicanka Dobry den prajem, som svadobný a portrétny fotograf z Košíc a Vas termin mam neobsadeny. Tvorbu a blizsie info. si mozete pozriet na webovej stranke a v pripade zaujmu ma mozete kontaktovat cez email.
Odpovedať
Profilova fotka
nás bude fotiť re-foto, alebo na fb.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@marekjanicko ďakujem, určite si pozrieme Vašu tvorbu.
Odpovedať
@majkagi ďakujem za typ :)
Odpovedať
to je jasné, že v dnešnej dobe je z čoho vyberať a každému z nás sa aj páči niečo iné :) a samozrejme ďalší dôležitý aspekt je kvalita,cena a samozrejme aj referencie.............
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?