Hľadám kameramana a fotografa na svadbu 17.10.2015, najlepsie okolie Za, za rozumnu cenu

6. máj 2015130

nejaké odporucania?

• Ahoj, vaš termin mam volny, ak sa vám bude páčiť moja práca, velmi rád poslem dalsie info.

• Dobrý deň, od internej pošty som Vám poslal ponuku. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem 🙂

• Ahoj, Skús pozrieť moje portfólio, možno Ti môžem ponúknuť to, čo hľadáš 🙂 Pre viac info píš!

• Sponzor fóra
  • Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Tak, my sme mali od http://www.videopk.sk/  - aj fotky, aj video a veľká spokojnosť. Je zo Súľova, pri Bytči. A cena? Ako, nebol najlacnejší, mali sme aj nejakú lacnejšiu ponuku, ale zase nech to nejako vyzerá a nie, že mi to lepšie nakameruje môj dedko a odfotí prateta... ale zase nebol ani najdrahší - taká zlatá stredná cesta 🙂 Lepšie sa popýtať viacerých na cenu a vidiieť ich foto a video a potom sa rozhodnúť....držím palce.

• Zdravim, tento termin mam volny. Ak Vas moja praca zaujme, rad poskytnem dalsie info. S pozdravom

• Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si aj web stránky. Keď Vás osloví moja tvorba, rád Vám odpoviem na otázky. 🙂 Martin Almáši

• Dobrý deň, Váš termín máme voľný, sme zo Žiliny. Našu prácu si môžete pozrieť na našej stránke, blogu alebo na FB. Ak Vás zaujme, kontaktujte nás 🙂

• Ponúkam naše foto a video služby. Sme priamo zo ZA. 🙂

• Zdravím Vás, termín mám ešte voľný, rád vám ponúknem svoje fotografické služby. V súčasnosti za zvýhodnenú cenu.

• Radi prídeme na Vašu svadbu, Vaš profi team,
    Profesionálne spracovanie fotografií a videa. Svadobné foto od 265 EUR, Svadobný film od 299 EUR

• Dobrý deň váš termín mám zatiaľ voľný a rada by som vám ponúkla naše služby , Teraz svadobné fotenie aj s 30% zľavou

• Zdravím, tento termín mám voľný ... môj portfóliovník si môžete pozrieť na mojej WEBKE .... 🙂

Pôsobím v rámci celej SR. Prajem pekný deň,

JOZEF

• Svadba s RBG STYLE
    Hľadáte svadobného fotografa, vizážistku, stylistku všetko v jednom ?
    Vsaďte na RBG STYLE tím profesionálov. Špecializujú sa od zachytenia atmosféry, svietenia, kompozície, vizáže, modelovaniu nechtov, 3D-6D mihalniciam až po výsledný efekt PERFEKTNÉ FOTKY z vášho jedinečného svadobného dňa.
    Tento RBG STYLE tím je flexibilný , príde za Vami hoci aj na kraj sveta . Hlavnou prioritou tohto tímu je spokojnosť zákazníkov.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém