Hľadám kameramana na 23.9.2017 v Trnave a okolí

Profilova fotka
Dobrý deň, hľadáme kamerana na dňa 23.9.2017 :-) ak máte nejaké kontakty budeme vďační :) ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, veľmi rada Vám ponúknem naše služby. V prípade, že Vás naša tvorba zaujala budem rada ak mi napíšete IP alebo email a odpoviem Vám na Vaše otázky. Váš termín máme ešte zatiaľ voľný. :-) Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
@laura6511 Dobry den, poslal som Vam spravu. Vas termin mam zatial volny. Pekny den. Pavol Varga
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Pozrite si naše portfólio, ak by Vás naša práca zaujala, určite nás kontaktujte. Za veľmi exkluzívnu cenu Vám vieme momentálne zabezpečiť v našej SVADOBNEJ AKCII - kameraman + fotografa. S pozdravom video-štúdio MAVEX 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, v prípade záujmu ma kontaktujte, ponúkam foto a video spolu, bezkonkurenčné ceny!! Som skúsený kameraman s dlhoročnými skúsenosťami a pohybujem sa po celom Slovensku. Spolupracujem s viacerými hudobníkmi, starejšími a fotografmi, majiteľmi reštaurácií a pod... Viem zabezpečiť dobrú hudbu, živú aj DJ, starejšieho, kameramana a fotografa. Viem poslať ukážkové linky na Hudobníkov a Kameramana všetko veľmi seriózne ceny, ceny si vieme tak dohodnúť, aby vyhovovali Vám!!! Vysoká kvalita práce ! Ozvite sa všetko Vám zabezpečím, Vaša spokojnosť, bude aj mojou !!! S pozdravom Maroš
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?