Hľadám svadobného fotografa na 7.7.2012 v Bratislave

3. júl 201313

Dobry den,

zhaname svadobneho fotografa- na fotky pred obradom, na obrade (civilnom), potom na prechod z obradu na hostinu (je to v uplnom centre BA)- nie daleko od seba- a na svadobnu hostinu (posedenie- 16 ludi) -

je este niekto volny? ak ano, prosim, zaslite mi cennik, pripadne Vasu webstranku s portfoliom na adresu bubinka.fioli@gmail.com.

dakujem.

• chceme max 50ks fotiek urobit (dokopy za cely svadbu)

• fuha to si si dala na čas, tento termin je dost silny, my sme mali povodne tento datum a rezervovali sme si fotografov rok a pol dopredu aby sme ich mali.

• @greyeyes  neboj sa, sú ešte voľní fotografi, posielam IP, aj keď nie sú z bratislavy, ale skús sa ozvať.

• Sponzor fóra
  • @vanesa73  --no co uz, stava sa, ze sa ludia zobudzaju aj na poslednu chvilku 🙂
    kevinka84 - dakujem za radu, skusim sa im ozvat a uvidim.

• Juchu, uz sme zohnali, mame zarezervovane. 🙂

• @greyeyes  no vidíš super a tých čo som ti napísala, či iného?

• tych, co si mi napisala, ti boli az z Cadce, im by sa neoplatilo prijst do Ba a spat...zbytocne naklady, chapes..ale zohnala som ineho, tak som zvedava, ako to vypali 🙂

• My mame zajednanu Katku Jesnu z svadobnyfotograf.eu a ma rozne cenove ponuky... drzim palce v hladani

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @greyeyes  
    ahoj, ja Ti ho vrelo odporucam, ochota neskutocna, nase fotky , co som videla zatial - genialne... pristup na jednicku, zajtra ideme pre CD a vyplatit peniazky, takze pridam aj viac foto..... inak vsetci na svadbe sa pytali, ze kde sme ho nasli.... styyyyl ma tiez cooooolovy 🙂 😎

• michal, ten termin uz nestihas 😉

• Zdravím,
    Ak máte záujem, termín mám voľný tak sa kludne ozvyte 🙂

• Sponzor fóra
  • @romikrajcovic  viete cestovat v čase? 😉

• @evkacik5  už som si to všimol 😉 , ale dik 😎

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov