Hľadám voľného fotografa na 7.6.2014 do Mojmíroviec

29. apr 2014120

Ahojte,
neviete niekto o volnom fotografovi na datum 07.06.2014? svadba bude v kastieli Mojmirovce.
Nasi fotografi ktorych sme mali zajednandych sa na nas na poslednu chvilu vykaslali, takze sme zufali.
Dajte vediet prosiiiiiiiiim. Dakujem za pomoc

• Dobrý deň! Tento termín máme ešte voľný!

• Dobrý deň,
    Rád Vám ponúkam naše služby na Váš svadobný deň.
    S pozdravom

• Ahoj,na cely den potrebujes fotografa?

• Sponzor fóra
  • ahoj, termin mam zatial volny, viac informacii ti mozem poslat mailom alebo na mojich strankach 😉

• V prípade, že Vás moje portfólio zaujalo, neváhajte ma kontaktovať.Nezúfajte 🙂

• Dobrý deň, termín je voľný 😉 , momentálne mám akciu -50% na všetky balíky... Rád zvečním Váš veľký deň...

• Dobrý deň,
    veľmi rada Vám nafotím Vašu svadbu v prípade ak Vás zaujala moja tvorba 🙂
    S pozdravom

• Ahoj @miliculka  pozri si moje portfolio, na Vas datum mam zatial volny termin, v pripade ze by sa ti pacilo, nevahaj ma kontaktovat a spytat sa cokolvek.

D.

• Rada prídem, ak si ma vyberiete 🙂

• @miliculka  
    Áno viem, o mne 🙂
    A ak chcete vedieť viac o mne pozrite si môj profil, moju web stránku. Som zo Zlatých Moraviec, teda kúsok.
    Teším sa Vás a kým sa stretneme Vám prajem pokojné prípravy, žiaden stres a veľa radosti.

• @miliculka  dobry den, ak je to aktualne este, skuste sa ozvat k nam 😉

• Dobrý deň termín 07.06.2014 mi ostal voľný. Na mojej stránke si môžete pozrieť portfólio a aj cenník. Ak by ste mala ďalšie otázky kľudne píšte alebo voľajte.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov