Hľadáme fotografa a kameramana na svadbu 13.5.2017

Dobrý deň, hľadáme fotografa , kameramana na svadbu na termín 13.5.2017. Svadba bude na Štrbskom Plese. Za každé odporúčanie budem vďačná. Vopred ďakujem .
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň veľmi rada Vám ponúknem svoje služby :) ... termín mám zatiaľ voľný !!!
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň taktiež máme termín voľný písala som vám aj správu :)
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade otázok ma kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, veľmi rada Vám ponúknem naše služby. Váš termín máme ešte voľný. V prípade, že máte nejaké otázky odpoviem Vám prostredníctvom IP alebo emailu. :-) Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@pampuch23 Skúste si pozrieť aj moju prácu, ak Vás zaujme rád doplním bližšie info :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín máme voľný, sme spod Tatier, naše fotografie si môžete pozrieť sem na Mojej svadbe alebo na našom facebooku. Samozrejme sme fotili už aj na Štrbskom plese. Budeme radi ak sa nám ozvete, môžete mať hneď 2 fotografov, ktorí zachytia každý dôležitý moment Vášho dňa :-) V cene svadobného balíka dostanete rande fotenie ***zadarmo***.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať.Rád poskytnem bližšie informácie. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Sme tu pre Vás!
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den termin mam volny. Viac z mojej prace na webe. Miqo
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, pozrite si moju stránku, kde nájdete cenník aj moju prácu. Ako bonus pridávam ručne robený svadobný album s Vašimi fotkami a dvomi USB v exkluzívnom balení. Pri fotení môžete využiť svadobné rekvizity alebo fotopozadie. V prípade otázok som Vám k dispozícii. Roman
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, poslal som Vám informácie a ponuku do internej pošty.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
termín máme voľný ... zasielam ponuku do pošty
Odpovedať
Profilova fotka
S potešním Vám chcem ponúknuť svoj pohľad na Váš príbeh. Malá ukážka mojej práce:
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@pampuch23 Dobry den termin mame dostupny pre foto aj video, ozvite sa ;-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?