Hľadáme fotografa na 21.9.2019, Senec

29. jan 201910

Hľadáme cenovo prijateľného fotografa na 21.9.2019, Senec. Fotenie od príprav do cca 1:00. Ďakujem 🙂

• Dobry den, Vas termin mam este volny, ak Vas moja tvorba zaujme nevahajte ma kontaktovat. Pripadne dalsie, fotky a informacie najdete aj na mojich strankach. Dakujem

• Dobrý deň, napísal som Vám správu s cenovou ponukou. Termín mám voľný.

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň, Váš termín mám ešte voľný, viac informácií som poslal do správy, prípadne si ich viete pozrieť na mojom webe 🙂

• @zuzka_79  Dobry den Vam zelam, nahliadnite na moj web pre viac mojej tvorby a vsetky info. Ak Vas zaujmem, nevahajte ma kontaktovat 🙂

• @domulikm , Zdravím, Váš termín mám voľný, do správy posielam ponuku. Prajem pekný deň.

• Dobrý deň prajem, termín mám zatiaľ voľný. Ak chcete môžete si pozrieť aj moju tvorbu buď tu na mojom profile, alebo aj na fb stránke pod menom: Michelle D. Photography. Ceny mám prijateľné, stačí sa ozvať. 😉 Pekný deň. 🙂

• Dobrý deň, posielam Vám cenovu ponuku do správy 🙂 prajem krásny svadobný deň 🙂

• @domulikm  Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje profesionálne fotografické služby. Zameriavam sa na svadobnú reportáž. A som aj členom skupiny svadobných reportážnych fotografov. Viac sa dočítate na mojom blogu. Pozrite si moju tvorbu a referencie od neviest a klientov. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem. Martin

• Dobry vecer. Budem rad ak nahliadnete do mojho portfolia. V pripade zaujmu poslem cenovu ponuku. 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ebaphoto
    Trnava
    Svadba je jedna z najkrajších udalostí v živote a je mi cťou a veľkým potešením, ak môžem byť jeho súčasťou.
    MichelleD. Photography
    Banská Bystrica
    Pre mňa je dôležité zachytiť v tento Váš krásny deň všetko podstatné, emócie,detaily a nech sa tak každý moment stane Vašou krásnou spomienkou.
    SVADOBNÁ & RODINNÁ FOTOGRAFIA.
    Tvoríme Vaše jedinečné spomienky.