Hľadáme fotografa na 25.4.2020 - Nové Zámky

Profilova fotka
Ahojte, prosím vás poradíte fotografa na svadbu 25.4.2020 z nových zámkov ? Alebo sú tu nejakí fotografi, ktorí majú tento termín voľný? Ďakujem za každý tip, za každú ponuku.za normálnu cenu .
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termnín mám zatiaľ voľný. Skúste sa pozrieť na môj web, a ak by sa Vám moja práca páčila - neváhajte ma kontaktovať. V prípade akýchkoľvek otázok som Vám plne k dispozícii. S pozdravom a prianím pekného dňa skolnikphotography
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím, termín mám zatiaľ voľný, viac fotiek nájdete na mojom profile :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zabudla som napísať fotenie svadobné by bolo Seredi Kasárňach hľadáme jednoducho dvoch lebo svadba búde úplne inde Doly Ohaj.
Odpovedať
Profilova fotka
@mamicka188 tento termín mám voľný. Pozrite si moje portolio, rada Vám CP vypracujem na mieru 😉
Odpovedať
Profilova fotka
@mamicka188 ja som od Serede a pri NZ mam rodico,takze neni problem pre mna prist na obe miesta 😉
Odpovedať
Profilova fotka
@ebaphoto volala som vám
Odpovedať
Profilova fotka
@mamicka188 Pekny den prajem, tento termin mam volny. Pokial Vas moja praca zaujme, rad poskytnem viac info. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín na fotenie máme voľný emoticon V prípade záujmu máme v ponuke aj video. Cesta nie je problém.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den. Budem rad ak nahliadnete do mojho portfolia a v pripade zaujmu poslem cenovu ponuku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň termín svadby máme ešte voľný ak by ste mali záujem sme tu pre vás máme aj možnosť krátkeho videa
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň termín mám volný, ak máte záujem ozvite sa mi :)
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?