Hľadáme fotografa na 6.9.2014 do Prešova

31. jan 2014150

sme z Prešova

• @nikussa  skuste pozriet nasu tvorbu,ak sa vam zapaci nevahajte nas kontaktovat,datum mame este zatial volny 😉 Najdete nas aj na fb: Ivana a Peter Miller-Photography pripadne tu na mojejsvadbe medzi profesionalmi 😉 Pekny vecer. Ivka a Peter
     🙂

• 😉

• Zdravím, Váš termín mam voľný. Pokiaľ Vás moja práca zaujme, rád poskytnem viac informácii. S pozdravom, J.D.

• Sponzor fóra
  • @nikussa  Dobrý deň, som fotograf z Košíc, Váš termín mám voľný a ponúkam Vám svoje služby. Kompletné info nájdete na mojej webstránke.

• @nikussa  ahoj, skús Mišku Demočkovú - VlnkaFoto. Je z KE.

• @nikussa  Dobry den mila nevesta, ponukam Vam svoje sluzby, Vas termin mam zatial volny. Portretne fotenie mozete mat uz od 150,-Eur. Kompletny cennik i galeriu mojej prace najdete na mojej web-stranke. V pripade otazok ma nevahajte kontaktovat.

• Dobry den, mozno Vas oslovi nasa prezentacia 😉

• Dobry den, mozno Vas oslovi nasa prezentacia 😉

• je to voľné,pokiaľ Vás moja práca zaujme som k dispozicii

• skuste pozriet nase weby a rozhodnite sa...

• Dobrý večer,
    rada Vám ponúknem naše foto a video služby. V prípade záujmu Vám odpoviem na akékoľvek otázky. Taktiež nemáme problém za Vami pricestovať. Spolupracujeme s viacerými ľuďmi a firmami. 🙂
    S pozdravom
    Lucia Laczová

• Našou hlavnou oblasťou je svadobná fotografia, v ktorej sme za netradičné miesta na fotenie a za bláznivé nápady.
    Pozrite si naše fotogalérie na a ak sa Vám bude páčiť naša práca a budete mať záujem o naše služby, tak nám napíšte alebo zavolajte a my Vám vypracujeme cenovú ponuku podľa Vašich požiadaviek.

• ok

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň!

Na mojom webe nájdete galériu spolu s cenníkom 🙂
    Budem sa tešiť na vašu odozvu!

• skus Foto Perháč 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov