Hľadáme fotografa z blízkeho okolia na našu svadbu - Blatné -12.8.2020

Dobrý deň, hľadáme fotografa, ktorý by mal voľný termín na 12.9.2020. Svadba by sa konala v Blatnom. Máme obmedzený rozpočet. Radi by sme, aby bol fotograf z blízkeho okolia. Chceli by sme, aby nám nafotil: sobáš, svadobnu recepciu a svadobné portréty na nami vybranom mieste. Nad fotkami z prípravy stále rozmýšľame. Na svadbu máme taktiež zarezervovaný fotokútik. Portréty by sme radi fotili v iný deň ako svadobný, pokiaľ sa situácia s koronou nezhorší. V tom prípade by sme mali len sobáš a absolvovali portrétne fotenie, pravdepodobne bez pohostenia. Čo sa týka ceny, nájde sa tu niekto, kto by nám to nafotil za 250e az 300e. Poprípade vedeli by ste mi doporučiť nejaké iné stránky, kde nájdem niekoho v tejto cenovej kategórii. Ďakujem. Ostatné organizačné info, kde a kedy sa sobáš uskutoční, pošlem v správy.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ak by ste mali záujem o portréty v iný ako svadobný deň, som k dispozícii. V uvedenej cenovej kategórii na celú svadbu určite niekoho nájdete, avšak počítajte s tým, že to bude skôr nadšený amatér. Možno pozrite nejaké skupiny na FB.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín nám zatiaľ voľný. Skúste sa pozrieť na môj web, kde nájdete všetky potrebné informácie - a ak by Vás moja práca zaujala neváhajte ma kontaktovať - som Vám plne k dispozícii. S pozdravom a prianím pekného dňa skolnikphotography
Odpovedať
Dakujeme všetkým za ponuky, fotografa sme si už našli.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?