Je 350€ za fotenie je veľa?

Zobraz úvodný príspevok
fotografovanie aranzovanych zaberov pred svadobnym obradom+obrad+rodinne skupinky+hostina a zábava Vsetko je graficky upravovane. Odovzdava 40 fotografii rozmer 13*18cm kolaze 15*21 - 3 kusy kolaz A4 -3 kusy fotoalbum od 500 zaberov na dvd
Odpovedať
1
2
Nás tiež bude stáť fotograf aj s kamerou 600€.........
Odpovedať
Profilova fotka
nas vyslo fotenie s kamerou 550 eura- 2000ks fotiek
Odpovedať
Profilova fotka
@rora no ale ver tomu, ze je uplne jedno ci to ten fotograf robi ako konicek alebo sa tym zivi, tak ci tak stravi pri vasich fotkach kopec casu. @anjelivka myslim, ze nie je umenie nacvakat na svadbe 2000 zaberov, ked ich potom da neveste len tak skopirovane z karty fotaku, respektive maximalne pustene cez nejaku automaticku upravu. Hlavna je spokojnost zakaznika, ked to zakaznikovi nevadi, tak preco s tym stracat cas. Kazdy fotograf ma svoju nejaku tu cielovu skupinu, resp. sa do nej snazi dostat. Osobne sa mi zda za to co mas v albume cena 550 EUR vysoka. Video som nevidela, prijatelne by to bolo, ak je video naozaj spickove.
Odpovedať
Profilova fotka
my sme dali 400€, dostali sme aj zlavu, lebo termín sme si dali práve podla fotografa, keďže jemu tam vypadla už rezervovaná svadba. Mali sme malú svadbu a fotograf bol s nami od rána-prípravy, myslím že do19.00. Boli sme veľmi spokojní ako s prístupom aj so zábermi.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?