Kameram,dj a fotograf na 26.9.2025:))

Prosím ozvite sa ak ste voľní:)
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý dátum :) v názve témy diskusie :)
Odpovedať
Pff bože,vtedy budem mať skoro 50 rokov:-)))
Odpovedať
Profilova fotka
Určite mám tento termín voľný ;-) Ponuku posielam do IP.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Zdravim, Váš termín mám voľný. Ak Vás osloví moja práca, rád poskytnem viac info. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
2025... hm :-))) mame este nejaky termin volny , ozvite sa :-)))))))))))
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer máte správu s bližším info 😉
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, do IP som Vám poslal ponuku. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem :)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň Váš termín mám voľný. V prípade záujmu ma kontaktujte. Som z Trnavy...
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Svadba sa koná kde?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam Vám svoje služby. V prípade záujmu ma kontaktujte.
Odpovedať
Profilova fotka
termin je zatial volny ...
Odpovedať
Profilova fotka
máte IP
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, termin mam volny (ak si myslel rok 2015) :-), velmi rad poslem viac info do mailu, ak sa fotky budú páčiť.
Odpovedať
Profilova fotka
Rad vam ponuknem moje sluzby :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem moje služby. V prípade akýchkoľvek otázok, som Vám k dispozícii.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, my sme organizovali svadbu na Červenom kameni celý náš tím (viď fotografia) kameramani, fotografka, DJ a kolegyňa, ktorá sa postarala o výzdobu. PS: Na fotografií nie je pretože mala ďalšie pracovné povinnosti. Ak sme Vás zaujali rada Vám napíšem ďalšie informácie o nás. :-) Ďakujeme moc S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, na 26.9. 2015 som voľná a ponúkam fotografovanie. Skús pozrieť moje portfólio. Možno Ti môžem ponúknuť to, čo hľadáš. :) Pre viac info kľudne píš.
Odpovedať
Profilova fotka
Sme ;-) Vam plne k sluzbam
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň. Pozrite moju prácu. Pokial Vás zaujme napíšte. Rád Vám urobím kvalitnú pamiatku na Vašu svadbu. Z úctou Peter Mrázik
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň váš termín mám zatiaľ voľný a rada by som vám ponúkla naše služby , Teraz svadobné fotenie aj s 30% zľavou
Odpovedať
Profilova fotka
FotoStar je zábavná fotokabínka, s ktorou sa na žiadnej svadbe rozhodne nudiť nebudete ! Výsledkom sú fotky (vzorky) v prílohe, ktoré môžete ponechať svadobčanom, alebo aj nalepiť do knihy hostí , nakoľko sa fotky ihneď vytláčajú z fotoautomatu :) Pre viac info nás neváhajte kontaktovať ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sueart @fotostar Dobrý deň, chcela by som Vás touto cestou poprosiť, aby ste do fóra vkladali maximálne 3 kusy fotografií. Stále platí, že Vašou hlavnou prezentačnou platformou je Váš profil, kde máte svoje portfólio a teda Vás nevesty môžu kedykoľvek navštíviť. Pokiaľ však chcete prispievať do diskusií fotografiami a nechcete sa vzdať niektorých ukážok, navrhujem Vám, aby ste si dali viacero fotografií na jeden formát a ten potom vložili do diskusie :) Snažíme sa, aby diskusie boli čo najprehľadnejšie, a aby každý užívateľ našiel hneď to, čo potrebuje :) Budeme radi, keď budete spolu s nami udržovať diskusie čo najčistejšie, aby ich každý rád navštevoval a necítil sa nesvoj z toľkých vizuálnych vnemov :) ďakujeme za pochopenie, s pozdravom 4nets team
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?