Kameraman a fotograf na 9.9.2017, Bánovce nad Bebravou

6. nov 2016110

Hľadám kameramana a fotografa na svadbu termín 9.9.2017 Bánovce nad Bebravou

• Dobrý deň, na Váš termín som Vám k dispozícii. Bližšie informácie internou poštou resp. e-mailom.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Dobry den

termin mam volny viac info v profile

Miro

• Sponzor fóra

• Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Keď Vás moja tvorba osloví, veľmi rád Vám odpoviem na otázky.

• Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...

• Dobrý deň,
    veľmi rada Vám ponúknem naše služby - foto a video. 🙂 Pracujeme po celom Slovensku. Váš termín máme zatiaľ voľný.
    V prípade, že máte nejaké otázky rada Vám odpoviem.
    Ďakujem
    S pozdravom

• Dobrý večer
    Ja si tiez dovolím ponúknuť naše služby.
    Prikladam ukážku práce. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať
    Mirka a Mato

• Zdravím, termín mám voľný. V prípade záujmu rád poskytnem viac info. S pozdravom

• Dobrý deň, poslal som Vám ponuku do internej pošty.

• Dobrý deň ak hľadáte šikovného svadobného fotografa kliknite si na môj web. Nájdete tam moje práce, zaujímavé ceny a kontakt.

• Dobrý deň váš termín máme ešte voľný sme mladá dvojka fotografov s ktorými sa nudiť určite nebudete , fotenie má byť aj zážitok a máte mať z neho krásne spomienky 😃 sme tu pre vás do konca roka je na všetky svadobné balíčky aj 50€ zľava 😃

• Dobrý večer , prezrite si aj môj profil 🙂 , nájdete tam vzorové fotografie pripadne navštívte moju webovú stránku alebo ma kontaktuje telefonicky

Ďakujem.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Profesionálne fotenie svadieb, interier-exterier, fotenie detí, bookov, modeling atd. Cena dohodou.
    Pretože Váš príbeh začína práve teraz! Zachytíme Vašu jedinečnú udalosť, aby ste si ju mohli neskôr kedykoľvek pripomenúť…
    Foto, video, fotokoutky a tisk fotek. Plánujete exotickou svatbu v zahraničí? Nafotím vás jen za cestovní náklady a ubytko! 🙂