Nájde sa fotograf na 6.9.2014 do Bratislavy?

30. júl 2014100

Hľadáme fotografa na 6.9.2014 do Bratislavy a Malaciek (bývame v Bratislave, hostina aj obrad budú v Malackách), pričom by sme chceli celodenné fotenie, t. j. od príprav, cez portréty, obrad, skupinové foto, hostinu do polnoci... Prípadné cenové ponuky poprosím do správy. Ďakujem.

• Zdravím, termín Vašej svadby mám zatiaľ voľný. Ponuku posielam do IP. 🙂

• Dobrý deň, veľmi rád pre Vás nafotím Vašu svadbu. Prosím pozrite si môj profil. Pokiaľ Vás moja ponuka zaujala môžete ma kontaktovať.

• Ponúkam Vám moje služby 🙂
    viac info na mojom webe

• Sponzor fóra
  • V prípade, že Vás moje portfólio zaujalo, neváhajte ma kontaktovať.
    Rád poskytnem bližšie informácie.

• Dobrý deň,
    radi by sme Vám ponúkli naše služby. Sme dvaja vyštudovaní profesionálni fotografi- manželia, ktorí ponúkajú originalitu a štýl do vašich svadobných fotiek. Pre viac info navštívte našu stránku, dopravu máme v rámci Slovenska zdarma. 🙂

• Dobrý večer,
    veľmi rada Vám ponúknem naše foto (dcéra) a video (otec) služby. V prípade Vášho záujmu nemáme problém za Vami pricestovať. Ak by ste mali nejaké otázky rada Vám na ne odpoviem. Spolupracujeme taktiež s mnohými ľuďmi/firmami.
    Ďakujem
    S pozdravom

• Pekný večer!
    Vaše požiadavky na svadobné foto video Vám vieme splniť.V prípade záujmu Nás kontaktujte a dohodneme sa na všetkých vašich prianiach.
    S pozdravom
    SK

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Zdravím Vás,
    termín mám voľný, rád Vám ponúknem svoje služby. Detaily posielam v pošte.

• Dobrý den, ak mate zaujem o zabavne fotenie na Vasej svadbe sme k dispozicii

• Dobry den, velmi rad odfotografujem vasu svadbu.
    Ceny za moje sluzby a ukazky mojich prac najdete v mojom profile.
    Tesim sa na pripadnu spolupracu.

Dakujem

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Naša práca nám umožnuje nadviazať spojenie s ľudmi a ich životmi spôsobom, akým slová nedokážu. Preto milujeme čo robíme 🙂
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov