Nájdem fotografa na 3.8.2013 na svadbu v Nitre?

Hľadám svadobného fotografa (fotografku) na termín 3.8.2013 v Nitre na celý priebeh svadobného dňa (príprava, obrad, hostina, zábava -cca do 1:00). Nechceme video, takže fotograf bude pre nás doležitý. Verím, že sa nájde ešte niekto voľný?
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, tento termin mam zatial volny. Ak sa Vam paci styl mojej prace, tak ma kontaktujte :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň ponúkame vám naše služby v prípade že sa vám naša práca páči nás neváhajte kontaktovať :)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín mám ešte voľný. Ponuku Vám posielam do IP. ;-)
Odpovedať
@zuzik_nr Tento termín máme voľný, pozrite si náš profil a konkrétnu ponuku Vám môžem zaslať do IP ak máte záujem. Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@vivi7 ... suhlasim s vasim nazorom, ze fotky nedokazu zachytit to co video.... proste forky uja Fera, zabavu starejsieho, spev folklorneho suboru, nepodarene akcie ktore vyvolavaju casom vacsi usmev na tvari ako tie podarene, slzy stastia... fotky nedokazu zachytit. Necudujem sa vsak, ze sa vela parov rozhodne len pre fotografie. Dovodov byva vela a nie vzdy ide len o peniaze.
Odpovedať
no a aby ste to nemali az take lahke, ponukam aj ja svoje sluzby - v priebehu niekolkych mesiacov je to moj posledny volny termin. pekny den prajem
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravim, urcite si pozrite nasu stranku a nasu tvorbu. Na pripadnu spolupracu sa budeme velmi tesit. Vas termin je este volny :)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň. Tento termín mám zatiaľ voľný. Ukážky mojich prác nájdete na mojom webe. V prípade záujmu ma kontaktujte :)
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň, sme priamo z nitry, pozrite si náš profil, fotíme dvaja, sme dvaja fotografi a daný termín máme voľný :) Mne osobne je dokonca Váš termín aj sympatický, keďže dva dni pred vašim termínom oslavujem narodeniny :-) celkom by sa mi teda páčilo fotiť Vašu svadbu :) kombinujeme reportážne a umelecké foto, preto sme dvaja, pozrite si tu naše fotky a v prípade, že sa Vám budú ľúbiť sa nám kľudne ozvyte :-) Prajem pekný večer :-)
Odpovedať
Dobrý večer, Váš termín nám zostal voľný. Možno Vás osloví naša práca...pekný večer, jstudio
Odpovedať
Článok sa načítava...
Zuzka, nas bude fotit Slavka Zaujecova, je velmi mila a robi pekne fotecky. Ak by si chcela, daj vediet, poslem ti aj jej tvorbu aj kontakt.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, ak ste este nenasli fotografa na Vasu svadbu, skuste si prosim pozriet moj profil alebo webovu stranku. Verim, ze Vas moja praca zaujme. Vas termin mam zatial volny. Budem sa tesit na nasu pripadnu spolupracu :)
Odpovedať
Profilova fotka
dobry den, rad by som vam ponukol moje sluzby, ak vas zaujmu moje fotografie na webstranke, ci na fb stranke, pre blizsie detaily ma kludne kontaktujte ;)
Odpovedať
Erich Godolei, Levice
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň! Daný termín mám zatial voľný, ak máte záujem prezrite si galériu na mojom webe :) Bude mi potešením :)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
showcheek, trochu miery pri vkadani obrazkov sem by nezaskodilo... cca 6.000pixelov rolovania len tvoj "prispevok" ...si predstav, ze sa tu bude takto spravat kazdy z tych 180 tu registrovanych fotografov - si nevesty mozu aj kolecka na mysiach zodrat pri skrolovani... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
pozrite si aj moje fotografie a v pripade zaujmu ma kontaktujte :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, Vas termin mame stale volny, sme dvaja vystudovani fotografi, cestovanie v ramci celej SR mame gratis a budeme radi, ked ked navstivite nas web pre viac info :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, rad nafotim Vasu svadbu. Fotky a kontakt mam v profile :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, ak ste sa este nerozhodla, pokojne sa mi mozete ozvat. Viem sa prisposobit, kazde fotografovanie konzultujem. Viac info osovne, alebo predbezne mailom alebo telefonicky.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?