Nájdem voľného fotografa na 1.6.2013 z Prešova a okolia?

Profilova fotka
Ahojte všetci, hľadám nejakého voľného fotografa z Prešova prípadne Košíc alebo blízkeho okolia. Ide však o to, že my potrebujeme fotografa iba na nafotenie umeleckých fotiek a obradu.termín svadby je 1.6.2013. Prosím ak sa nájde nejaký voľný fotograf ktorý by mal záujem prosím napíšte mi. vopred Ďakujem za odpovede. S pozdravom Zuzka
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer! Skuste si pozriet nasu pracu..... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príjemný dobrý večer Zuzka. Ponúkam Vám nahliadnuť na naše portfolio či web a verím že charakter našej práce ťa aspoň trocha osloví. Naša produkčná spoločnosť ponúka kvalitu či už v podobe videa alebo fotografie rovnako ako primeranú cenu. Prajem šťastný výber a pokojnú plavbu manželským životom. Pekný večer . :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, ja mam znameho, on foti aj nasu svadbu, ale musela by si s s nim spojit osobne, je z PO, sikovny, priatelsky a hlavne nieje az taky drahy :P :) ... ak chces poslem ti jeho kontakt, alebo ak chces nieco pytaj sa ;)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) Dobrý deň. Ponúkame Vám komplet služby Foto a video prípadne aj samostatne. Do Prešova chodíme často. Prípadne ukážky na Váš e-mail Prajem pekný deň
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den prajem, som svadobný a portrétny fotograf z Košíc a Váš termín mám voľný. Pokiaľ nemáte už niáekoho zarezervovaného kľudne mi napíšte.
Odpovedať
Profilova fotka
CUCO TV PRODUCTION :) je to moj kamarat, foti super a za skvelu cenu ;) najdes ho na FB :)
Odpovedať
...manzelia Millerovci z Bardejova, my sme ich mali a boli sme veeeeelmi spokojni. Skus im napisat, mozno budu mat este volne ... pripadne poslem kontakt :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tiez som volny, takze kuk moje portfolko.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?