Poraďte fotografa na 6.9.2014 z Pezinku a okolia

13. jan 2014150

Poradite nejakého dobreho fotografa v okoli PK s dostupnymi cenami? ako sa pohybuju ceny za fotografa? chcela by som fotografa cca od rana, potom fotenie s buducim manzelom, obrad, a hostina cca do odcepcenia, cize este nejake aj fotografie s rodinkou a zabava trosku a tak 🙂

• Fotolienka

• @rrianna  pozri moje portfolio a ak ta zaujme, kludne ma kontaktuj, posobim teraz v BA, ale do PK nie je problem.

Daniel

• Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby aj v tejto lokalite. Neváhajte si pozrieť ponuku na mojej stranke.
    Príjemný deň prajem, Luboš.

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň, ponúkam svoje služby.

• @rrianna  dany termin mam volny a vieme sa dohodnut - pozrite si moj cennik a hlavne svadobne fotografie na mojej webstranke 🙂

• som fotograf zo svateho jura pri bratislave, ale fotim svadby po celom slovensku - pozyvam vas na moje stranky 😉

• Dobrý deň, pôsobím po celej SR, ceny su primerané, rád Vás uvítam na mojom webe

• Vas termin mam uz bohuzial obsadeny, ale ak by ste mali zaujem fotit svadobne portrety v iny den, som vam k dispozicii 🙂

• @rrianna  Dobrý deň, Váš termín mám zatiaľ voľný a ponuku Vám posielam do IP. 😉

• @zuzu_31   Dakujeme Zuzi za odporúčanie 🙂

• 🙂 Dobrý večer,
    Rád Vám ponúkam naše kompletné služby na Váš svadobný deň.
    S pozdravom 🙂

• Rad vam ponuknem moje sluzby pozrite profil.

• Dobrý deň,
    rada Vám ponúknem naše foto a video služby. V prípade záujmu Vám odpoviem na akékoľvek otázky. Taktiež nemáme problém za Vami pricestovať. Spolupracujeme s viacerými ľuďmi a firmami 🙂
    S pozdravom
    Lucia Laczová

• V prípade, že Vás moje portfólio zaujalo, neváhajte ma kontaktovať.
    Rád poskytnem bližšie informácie.

• Dobrý deň,
    radi by sme Vám ponúkli naše služby. Sme dvaja vyštudovaní profesionálni fotografi- manželia, ktorí ponúkanú originalitu a štýl do vašich svadobných fotiek. Pre viac info navštívte našu stránku, dopravu máme v rámci Slovenska zdarma. 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Profesionálny svadobný a detský fotograf pre celé Slovensko. Fotenie je u nás zábava, fotíme to aký ste a nie to ako chceme aby ste vyzerali.
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Najsexi vec, ktorú žena môže nosiť je jej sebavedomie
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov