Poraďte miesto na fotenie v Košiciach a okolí

4. feb 202030

Poradte pekne miesto na fotenie v Ke. Fotit portrety a s rodinou chceme po obrade.

 • @zuzanka1910
  Vas fotograf vam to urcite najlepsie poradi. S nim sa dohodnite.

 • Všade

 • @zuzanka1910  Ahoj,
  čo sa týka miest na fotenie tak musím súhlasiť s kolegom. Sú úplne všade. Často nieje treba hladať niečo náhherné alebo zvláštne. Niekedy je to jednoduchšie ako by sa zdalo.

  Stáva sa, že ak miesto vyberá klient, zoberú ma niekde kde to síce na prvý pohľad vyzerá pekne, ale na fotenie tá lokalita nieje ideálna. A funguje to aj naopak, že lokacia ktorá sa na prvý pohľad nejavý ako pekné miesto je často na fotenie vynikajúcou voľbou.

  Úplne stačí park, historické centrum mesta alebo iná úplne banálna vec. Je to samozrejme o Vás, čo Vám je najbližšie. Ste mestský typ, alebo uprednostníte prírodu? Prípadne je vašim snom fotiť sa niekde pri kaštiely? na túto otázku si treba odpovedať a podľa toho vyberať aj miesto. Malo by vašu svadbu a Vás dopĺňať a nie s celeho konceptu vytrčať. Čím prirodzenejšie sa v tom prostredí cítite tým viac prirodzene budete vyzerať aj na výsledných fotkách.

  Ideálne je naozaj poradiť sa zo svojim fotografom, ktoré miesta sú pre jeho prácu ideálne a možno zistíte, že si nemusíte robiť starosti. Plus ak chcete fotiť po obrade je výborné najsť miesto v blískom okolí a necestovať zbytočne za fotením.

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  FotoStar je zábavná fotokabínka, s ktorou sa na žiadnej svadbe, oslave, party, večierku či festivale nudiť rozhodne nebudete !
  WAUFOTO
  Bratislava
  Prirodzené, akčné, krásne fotky ako život sám.
  Instazrkadlo Fotobox - fotokútik, teda fotozrkadlo, ktoré na Vašej svadbe zabezpečí výbornú zábavu a TOP spomienky v podobe tlačených fotografií.