Reportážní fotograf, 3.8.2019, Rožnov pod Radhoštěm

8. jan 201914

Dobrý den,
hledáme na 3.8.2018 svatebního fotografa, který se zaměřuje na reportážní fotky a momentky zachycující atmosféru svatby a byl by ochoten přijet za námi na Vsetínsko (65 km od Žiliny)
Děkuji za Vaše tipy a nabídky 🙂

• Dobrý deň, termín zatiaľ voľný, a ochota tam určite je 🙂.... viac z tvorby pošlem na požiadanie 🙂

• @anca92  Dobrý deň, veľmi rád pricestujem a budem Vaším fotografom 🙂 Viac fotiek a všetky informácie nájdete na mojom webe. Be happy 🙂

• Dobrý deň, termín mám voľný 🙂 prosím pozrite moju webstránku, kde nájdete ukážkové albumy, z ktorých budete vedieť posúdiť, či spĺňam alebo nespĺňam vaše kritériá 🙂

• Sponzor fóra
  • @anca92  Dobrý deň, váš termín mám zatiaľ voľný a nemám problém s cestovaním 😉 Vždy sa snažím zachytiť svadobný deň taký ako je, bez nejakého strojenia a podobne 😉 Ak sa vám moja tvorba páči určite mi bude potešením zvečniť aj váš svadobný deň 😉 Určite bezkonkurenčná cena 😉

• @anca92  Skúste si pozrieť viac z mojej práce, ak Vás zaujme rád doplním bližšie info

• @anca92  termín voľný 😉

• Dobrý večer, pokiaľ sa Vám páčia moje reportážne svadobné príbehy, neváhajte mi napísať. Váš termín mám zatiaľ voľný 🙂 Prajem príjemné svadobné plánovanie. Marek

• @anca92  Dobrý deň, venujem profesionálne sa svadobnej reportáži. Pozrite si moju tvorbu. Najviac aktuálnu nájdete na mojej stránke v časti svadobné príbehy. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem. Prajem Vám príjemný zvyšok dňa, Martin

• Dobry vecer. Potesim sa ak nahliadnete do mojho portfolia a v pripade zaujmu rad poslem cenovu ponuku 🙂

• @anca92  Dobrý den, stále hledáte fotografa na svou svatbu?

Ukázky práce a stručné informace o cenových balíčcích najdete na mém profilu či na mých webových stránkách. V případě potřeby se na mě neváhejte obrátit. Krom focení děláme také fotokoutky.

Tomáš Michna

• Dobrý deň, Váš termín mám zatiaľ voľný, viac informácií posielam v správe, prípadne si ich môžete pozrieť na mojej stránke 🙂

• @anca92  ahoj , pozrite si moje fotky, ak sa vám budú páčiť, velmi rád poskytnem dalsie info.

• Dobrý deň, Váš termín mám zatiaľ voľný. V prípade záujmu o viac info ma kľudne kontaktujte 🙂

• ak by sa vám naša tvorba páčila sme tu pre vás termín máme ešte voľný a po celý január máme aj novoročné zľavy 🙂 poslala som vám aj súkromnú správu

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Želáme Vám krásny, usmievavý a škerákovský deň. 🙂

FOTO - VIDEO - FOTOBOX - FOTOKARAVAN
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Svadobnô
    Topoľčany
    Sme traja chalani, ktorí svoje skúsenosti so svadobnými fotografiami a videom netaja. Sme dokonale pripravení zvečniť príbehy Vašej lásky.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov