Reportážní fotograf, 3.8.2019, Rožnov pod Radhoštěm

Dobrý den, hledáme na 3.8.2018 svatebního fotografa, který se zaměřuje na reportážní fotky a momentky zachycující atmosféru svatby a byl by ochoten přijet za námi na Vsetínsko (65 km od Žiliny) Děkuji za Vaše tipy a nabídky :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín zatiaľ voľný, a ochota tam určite je :).... viac z tvorby pošlem na požiadanie :)
Odpovedať
Profilova fotka
@anca92 Dobrý deň, veľmi rád pricestujem a budem Vaším fotografom :) Viac fotiek a všetky informácie nájdete na mojom webe. Be happy :)
Odpovedať
Dobrý deň, termín mám voľný :) prosím pozrite moju webstránku, kde nájdete ukážkové albumy, z ktorých budete vedieť posúdiť, či spĺňam alebo nespĺňam vaše kritériá :)
Odpovedať
Profilova fotka
@anca92 Dobrý deň, váš termín mám zatiaľ voľný a nemám problém s cestovaním ;-) Vždy sa snažím zachytiť svadobný deň taký ako je, bez nejakého strojenia a podobne ;-) Ak sa vám moja tvorba páči určite mi bude potešením zvečniť aj váš svadobný deň ;-) Určite bezkonkurenčná cena ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@anca92 Skúste si pozrieť viac z mojej práce, ak Vás zaujme rád doplním bližšie info
Odpovedať
Profilova fotka
@anca92 termín voľný ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, pokiaľ sa Vám páčia moje reportážne svadobné príbehy, neváhajte mi napísať. Váš termín mám zatiaľ voľný :-) Prajem príjemné svadobné plánovanie. Marek
Odpovedať
Profilova fotka
@anca92 Dobrý deň, venujem profesionálne sa svadobnej reportáži. Pozrite si moju tvorbu. Najviac aktuálnu nájdete na mojej stránke v časti svadobné príbehy. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem. Prajem Vám príjemný zvyšok dňa, Martin
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer. Potesim sa ak nahliadnete do mojho portfolia a v pripade zaujmu rad poslem cenovu ponuku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@anca92 Dobrý den, stále hledáte fotografa na svou svatbu? Ukázky práce a stručné informace o cenových balíčcích najdete na mém profilu či na mých webových stránkách. V případě potřeby se na mě neváhejte obrátit. Krom focení děláme také fotokoutky. Tomáš Michna
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín mám zatiaľ voľný, viac informácií posielam v správe, prípadne si ich môžete pozrieť na mojej stránke :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@anca92 ahoj , pozrite si moje fotky, ak sa vám budú páčiť, velmi rád poskytnem dalsie info.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín mám zatiaľ voľný. V prípade záujmu o viac info ma kľudne kontaktujte :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ak by sa vám naša tvorba páčila sme tu pre vás termín máme ešte voľný a po celý január máme aj novoročné zľavy :) poslala som vám aj súkromnú správu
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?