Saris Park 3.6.2016. foto + video

13. feb 201612

Ahojte,

mate nejake tipy na fotogrfa alebo kameramana z okolia Presova, Lipian, alebo niekoho, kto by nemal problem cestovat?
Nechcem gyc 🙂

• Ahoj, ak by bol termín 3.6.2016 tak skús pozrieť moju tvorbu 🙂 Cestovanie problém nie je 🙂

• praveze nie je, len sa to nedalo opravit, a mam pocit, ze to neviem ani zmazat, preto som pridala ten druhy prispevok. Je to 3.9.2016

dakujem
    D.

• doporučujem ti kameramana Plančára robí velmi pekne nadčasove klipi

• Sponzor fóra
  • Sme tu pre Vás! Poskytujeme kompletne služby!

• ak sa Vam paci moja tvorba, ozvite sa 🙂

• Dobry den,,

ak vas moja praca zaujala mozete mi napisat. Viac foto na webe.

Miro

• Dobrý deň, portfólio nájdete na mojom webe. v prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať

• "Kameramana" Tomaša Š z Presova neodporucam z vlastnej skusenost.Navysovanie ceny pri dodani diela,vydieranie vymazanim videa.Skratka Vsetko zle.Komunikacia otrasna.

• Dakujem vam velmi pekne 🙂 dufam, ze ste si vsetci vsimli, ze som urobila omyl, a snazila som sa na to upozornit, ze termin nasej svadby je 3.9.2016 a nie tri mesiace skor 🙂

• Dobrý deň taktiež vám rada ponúkam naše služby ,ak chcete mať na fotografie a aj na samotné fotenie mať pekné spomienky sme tu pre vás, Teraz svadobné fotenie aj s 15% zľavou

• termin mame zatial volny, bližšie informácie na požiadanie alebo na webe 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Nenechajte upadnúť tie najkrajšie zážitky do zabudnutia, postarajte sa o to, aby boli navždy zväčnené tak, ako ich priniesol sám život. Vytvoríme pre
    MichelleD. Photography
    Banská Bystrica
    Pre mňa je dôležité zachytiť v tento Váš krásny deň všetko podstatné, emócie,detaily a nech sa tak každý moment stane Vašou krásnou spomienkou.
    Jan Ducko
    Žilina
    https://www.instagram.com/ducko_foto_jano/

Bude mi potešením zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.