Svadobný fotograf, 07.09.2019, Dubnica nad Váhom

Dobrý deň, hľadáme fotografa na našu svadbu na termín 07.09.2019. Svadba bude v Dubnici nad Váhom, chceli by sme fotografa od ranných príprav do cca polnoci. Boli by sme radi aj za video, ale to nie je podmienkou :-) Ďakujeme.
Odpovedať
Profilova fotka
@lucka9198 ahoj, pozrite si moje fotky, ak sa vám budú páčiť, budem rád ak ma kontaktujete.
Odpovedať
Profilova fotka
@lucka9198 Dobrý deň, váš termín mám zatiaľ voľný a ak sa vám páči moja tvorba určite sa dohodneme 😉 Svadby fotím už niekoľko rokov a momentálne rozbieham svoju firmu a v rámci rýchlejšieho zapĺňania termínov vám viem ponúknuť uvadzaciu cenu 300eur za nafotenie svadby od priprav až po polnočný tanec samozrejme vrátane portrétov 😉 ak sa vám páči moja ponuka kontaktujte ma prosím čím skôr 😉
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád budem Vašim Svadobným fotografom . :-) V ponuke i služby kameramana . Posielam i správu . Pozdravujem, Milan
Odpovedať
Profilova fotka
@lucka9198 pozrite si aj moje svadobne fotografie, termin mam volny, viac info na webe alebo osobne. Som fotograf z Bánoviec
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, skúste pozrieť moje práce. Váš termín mám zatiaľ voľný :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucka9198
Odpovedať
Dobrý deň, termín mám voľný, ukážky mojej práce a viac info nájdete na mojom webe :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucka9198 dobrý večer, moju ponuku nájdete v správe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer. Kludne nahliadnite do mojho portfolia a v pripade zaujmu Vam rad poslem cenovu ponuku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?