Svadobný fotograf 10. 9. 2016 - Nitra

8. jan 2016110

Dobrý deň, nájde sa tu voľný fotograf na tento dátum? Vopred ďakujem za ponuky.

• Určite sa nájde 🙂 Banská Bystrica - celá SR, foto-video v cene

• Ahoj, budem rada, keď si pozrieš moje portfólio. Keby dačo, píš 🙂

• @eli444  Zdravím, tento termín mám voľný. Pokiaľ Vás moja práca zaujme, rád poskytnem viac info. S pozdravom

• Sponzor fóra
  • @eli444  Dobrý deň, od internej pošty som Vám poslal ponuku. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem 🙂

• @eli444  ahoj, mam to zatial volne, ak sa fotky budu pačiť, budem rad ak sa ozvete.

• Dobrý deň, pre Vami uvedený termín som Vám k dispozícii.

• Dobrý deň. Termín máme voľný. Pozrite si naše Portfólio a profil 🙂 @eli444

S pozdravom Janko&Branko

• Ponukam Vam moje fotosluzby. Termin mam volny, ponukam zaroven zlavu na sluzby. Pekny zvysok vecera prajem. V pripade akychkolvek otazok ma nevahajte kontaktovat.

• Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...

• Dobrý deň taktiež máme váš termín ešte voľný teraz je na svadobné balíčky aj 15% zľava

• Dobrý deň, rada Vám prídem zdokumentovať svadobný deň. Pozrite si moje fotografie a cenník na webe (link v profile).
    Som z Bratislavy, rada pricestujem.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Horvatovič
    Rožňava
    Nafotím vašu svadbu podľa vaších predstáv, svadobný dokument - žiadne zbytočné pózovanie pred objektívom.
    Lucia Bušfyová
    Liptovský Mikuláš
    Máte záujem o kvalitnú umelecko - dokumentárnu reportáž vášho najkrajšieho dňa? Venujem sa nenásilnej prirodzenej umeleckej fotografii a videu.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov