Svadobný fotograf, 27.6.2020, Považská Bystrice

1. nov 201912

Dobrý deň,
Vedel by mi niekto poradiť svadobného fotografa( za rozumnú cenu) na 27.6.2020 v okolí Považskej Bystrice.
Dakujem pekne

• @lenka298
    ahoj, pozrite si moje portfolio a referencie na webe, ak sa Vám budú páčiť určite sa dohodneme.
    Tomas

• @lenka298  termín zatiaľ voľný 🙂

• Dobrý deň, termín máme zatiaľ voľný, pozrite si náš web pre viac info o tvorbe a cenách 😊

• Sponzor fóra
  • @lenka298
    Pekný deň,rád ponúknem svoje Foto služby,termín voľný,viaceré výhodné časové balíčky 🙂
    A Žilina je blízko i za operatívu. Viac info i na mojom webe.
     V prípade záujmu ma prosím kontaktujte, Ďakujem, Milan

• @lenka298  Pozrite si aj moje svadobne fotografie, termin mam volny, viac info na webe

• Pekný večer prajem, tento termín mám voľný. Pokiaľ Vás moja práca zaujme rád poskytnem viac info. S pozdravom

• @lenka298
    Pekny vecer,
    Ponukam vam kvalitu, skusenosti, emocne fotografie, mam za sebou 250 svadieb za 5 rokov. Viac na mojom fb Miqo Cash Photography alebo webe.
    Pekny vecer
    Miqo

• Dobrý deň, Váš termín mám voľný, viac informácií posielam v správe 🙂

• dobrý deň termín svadby máme ešte voľný ak by ste mali záujem sme tu pre vás

• Dobrý deň,
    rada Vám ponúknem naše služby. 🙂
    V prípade, že máte nejaké konkrétne otázky odpoviem Vám na ne prostredníctvom emailu.
    Ďakujem
    S pozdravom

• Dobry den. Budem rad ak nahliadnete do mojho portfolia. V pripade zaujmu poslem aj cenovu ponuku 🙂

• Dobrý deň, @lenka298  rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Fotím svadobnú reportáž plnú emócií. Pozrite si moju stránku a zvlášť môj blog, kde nájdete veľa informácií pre nevesty a tiež článkov o tom, ako premýšľam. Veľmi rád budem Vašim fotografom. Keď je moja tvorba to, čo si želáte, kľudne sa pýtajte ďalšie otázky. Ďakujem a prajem Vám príjemný zvyšok dňa a skvelé svadobné plánovanie, Martin

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotím príbehy - tvorím spomienky >>> svadobná a eventová fotografia, fotokútik, fotoštúdio s viac ako 20 ročnými skúsenosťami <<<
    ELLIWED
    Hlohovec
    .
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.