Svadobny fotograf z okolia Trencina - termin svadby 6.2.2016

5. jan 201612

Dobry den,
vedeli by ste mi odporucit dobreho fotografa na svadbu z okolia Trencina? Najlepsie z vlastnych skusenosti 🙂 Dakujem

• @zuzanka244  Pekný deň prajem. Pozrite si aj moje svadobné fotografie a odporúčania 🙂

• Pekný deň,

skúste pozrieť moje práce. 🙂
    Termín zatiaľ voľný.

• Sponzor fóra
  • Zdravím, tento termín mam zatiaľ voľný a zo Žiliny to mám kúsok. Pokiaľ Vás moja práca zaujme, rád poskytnem viac info. S pozdravom,

• Dobrý deň, od internej pošty som Vám poslal ponuku. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem 🙂

• My sme mali cca pred 6 rokmi Andreja Lupricha - studio foto

• Ahoj, pozri si moje portfólio. ak Ťa zaujme, rada docestujem 🙂

• @zuzanka244  pozrite si aj moje svadobné fotografie, som z Bánoviec 🙂

• Budeme radi ak si pozriete aj našu tvorbu ...... zatial sme s datumom aktualny!

• Sme tu pre Vás!

• Krásny deň prajem. Ponúkam svoje služby, fotím aj v TN a okolí. V prípade záujmu ma prosím kontaktujte, určite Vám rád zodpoviem Vaše otázky a svadobný fotobalíček by som Vám ušil na mieru, presne podľa Vašich požiadaviek. Pripájam malú prezentačnú fotokoláž a ukážku môjho výstupu fotiek. Teším sa na prípadnú spoluprácu.

• Dobrý deň taktiež vám ponúkame naše služby ak máte záujem o príjemné fotenie plné smiechu a fotky na ktoré budete mať krásne spomienky sme tu pre vás .D teraz fotenie aj s 15% zľavou

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotím príbehy - tvorím spomienky >>> svadobná a eventová fotografia, fotokútik, fotoštúdio s viac ako 20 ročnými skúsenosťami <<<
    Jan Ducko
    Žilina
    https://www.instagram.com/ducko_foto_jano/

Bude mi potešením zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Váš svadobný deň premeníme na nádherné spomienky. Sme rodinná spoločnosť, ktorá sa zameriava na video produkciu a svadobnú fotografiu.