Voľný fotograf na svadbu ? 9.5.2020, okres Čadca

Profilova fotka
Hľadám voľného fotografa na svadbu v Čadci. Termín 9.5.2020. Ďakujem za odpoveď
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem, Váš termín mám zatiaľ voľný môžete si pozrieť moju prácu tu alebo na fb stránke Michelle D. Photography. Momentálne mám 10 percentnu zľavu na celodenné fotenie svadby. Cenník viem v prípade záujmu poslať do správy. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termnín mám zatiaľ voľný. Skúste sa pozrieť na môj web, a ak by sa Vám moja práca páčila - neváhajte ma kontaktovať. V prípade akýchkoľvek otázok som Vám plne k dispozícii. S pozdravom a prianím pekného dňa skolnikphotography
Odpovedať
Profilova fotka
@luckaluckakol Info v sprave: viac foto na fb: miqo cash photography
Odpovedať
Profilova fotka
@luckaluckakol Pekný deň ,rád ponúknem svoje Foto služby , termín voľný,viaceré výhodné časové balíčky. :-) Viac info o jednotlivých balíčkov i na mojom webe. KNM je blízko za operatívu .Pozdravujem, Milan
Odpovedať
Profilova fotka
@luckaluckakol :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín máme voľný, pricestovať nie je problém ;) V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať :) Viac info na našom webe
Odpovedať
Profilova fotka
termín svadby máme ešte voľný ak by ste mali záujem sme tu pre vás sme mladá dvojka plus možnosť aj krátkeho videa
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný večer, Váš termín mám ešte voľný. Ak sa Vám páči moja tvorba, viac (vrátane cenníku) nájdete na mojom webe. Ak máte akékoľvek otázky, rada zodpoviem :). Nina
Odpovedať
Profilova fotka
@luckaluckakol Dobrý deň, pozrite si aj moje svadobné fotografie, termín mam volný a viac info a aj cenník na webe
Odpovedať
Profilova fotka
skúste fotografa Štefan Strýček, toho sme mali my a boli sme nadmieru spokojní :)
Odpovedať
Profilova fotka
@luckaluckakol Termín mám ešte voľný, viac informácií posielam v správe :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrz den, termin mam volny
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám naše služby. :-) V prípade akýchkoľvek otázok ma prosím informuje formou internej pošty a ja Vám rada odpoviem. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň , Váš termín mám tiež voľný na FB ma nájdete ako Kyria photography
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den. Pokojne nahliadnite do mojho portfolia a v pripade, ze vas zaujme rad poslem cenovu ponuku :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?