Zháňam fotografa na svadbu?

24. júl 201870

Ahojte zháňam fotografa na svadbu termín 20.10.2018, fotenie a prípravy v Trnave, ale obrad plus hostina v Bratislave. 🙂 😉

  • @silviaaa92  Pekný deň prajem. Keďže ste sa dali na náročnú úlohu, ktorou výber fotografa nepochybne je, dovoľte, aby som Vám dal základnú radu. Mohla by Vám pomôcť zorientovať sa v desiatkách ponúk, ktoré teraz pristávajú vo Vašej schránke.

    Ujasnite si, či chcete fotografa na fotenie celého svadobného dňa alebo iba na portréty.

    Ak iba na portréty, nemusíte vôbec hľadať na svadobných portáloch, hľadajte portrétneho fotografa. Portréty dnes fotí prakticky každý fotograf, pretože je to najviac predávaný artikel. Ak však chcete mať hodnotnú spomienku na celý deň, musíte nájsť takých fotografov, ktorí veľmi dobre ovládajú viacero úskalí fotografického remesla. Takých, ktorí vedia používať správnu techniku v správny okamih, vo veľkej rýchlosti a zhone a zároveň vedia do fotografie vložiť kus svojho vnímania. Keď takých nájdete, žiadajte na posúdenie výsledky celodenných fotení a následne si ich dôkladne prezrite. A od každého si prezrite niekoľko celých svadieb. Až vtedy totiž zistíte, či svadba, ktorá vás zaujala, nie je iba výsledkom krásneho prostredia a krásneho páru. Až vtedy zistíte, či ten fotograf, ktorý Vás pôvodne zaujal úžasným výberom toho ozaj najlepšieho, čo kedy vytvoril, je schopný zvládnuť aj tú časť práce, ktorú väčšinou dobrovoľne neukazuje.

    Dobrý fotograf dokáže zaujímavo nafotiť aj menej príťažlivú svadbu. Ak natrafíte na lacného fotografa, ktorého fotky sa Vám budú páčiť, uvedomte si, že amatér vám urobí dobré fotky iba v ideálnych podmienkach, profesionál to dokáže za každých okolností. To je tá pridaná hodnota, za ktorú sa platí viac.

    Ďalšie informácie Vám posielam do správy.

  • Dobrý deň, Váš termín mám voľný, skúste pozrieť moju prácu, na otázky rada odpoviem

  • Sponzor fóra
  • Dobrý deň, termín mám voľný. Posielam ponuku do IP.

  • Pekný deň,

    skúste pozrieť moje práce. Váš termín mam zatial volny.

    Simona

  • Dobry deň, v prípade záujmu si skúste kliknúť na moju webovú stránku, nájdete tam aj portfólio aj cenník služieb.

  • Dobry vecer, budem rad ked nahliadnete aj do mojho portfolia tu alebo na mojej webovej stranke. 🙂 V pripade zaujmu Vam poslem aj cenovy odhad.

Pridaj príspevok

    Nenašli ste čo ste hľadali?

    hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov