Ako slušne zrušiť pozvanie na svadbu?

Ahojte bola som na kamarátkinej svadbe aj s mojim priateľom. Teraz máme svadbu my tento rok, aj som ju už ústne pozvala ale nakoniec to chceme urobiť iba v kruhu rodiny... Ako jej to povedať aby sa neurazila?
Odpovedať
@osik11 normalne jej to vysvetli a pokial je dobra kamaratka, tak to pochopi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, normálne by som jej povedala, že nakoniec svadbu robíte v úzkom rodinnom kruhu a napr. po svadbe by som zorganizovala grilovačku/chatu s priateľmi, kde by som to s nimi oslávila :-) nás takto tiež jedni kamaráti zavolali už po svadbe a tam nám oznámili, že je to vlastne oslava ich nedávno uzavretého manželstva :-D
Odpovedať
@osik11 Tak ako ti tu už písali, slušne povedať, že oslava bude len pre blízku rodinu. Ved na obrad prísť môže a osláviť to spolu môžte kedykoľvek na chate, grilovacke alebo tak nejako ☺️
Odpovedať
Profilova fotka
taktiež by som jej otvorene povedala, že budete mať len malú svadbu v kruhu najbližších a že s ňou potom osláviš niekedy inokedy. ako nevestu ťa bude vidieť, keďže na obrad môže prísť a potom už sa na niekedy inokedy dohodnete a oslávite tak neformálnejšie :-)
Odpovedať
nechodit okolo toho ako okolo horucej kase. proste jej povedz, ze to idete mat iba s rodinou nech sa neurazi proste, ze ste si to nakoniec vyriesili takto a hotovo
Odpovedať
nevymyslaj si nic, normalne jej povedz, ze ste to vsetko okolo svadby prehodnotili a rozhodli ste sa, ze si ju teda spravite len v kruhu rodiny. a tam to haslo, ak je to ozajstna kamoska, nebude s tym mat najmensi problem neboj
Odpovedať
je to dobra kamaratka? ak hej, tak jej to normalne povedz, podla mna to pochopi, vsak to nie je zac nic takeho, kvoli comu by sa mohla nahnevat
Odpovedať
nerob si z toho zbytocne vrasky, ktore zvlast teraz nepotrebujes. povedz jej to proste tak ako to je, ze ste celu svadbu prehodnotili a dohodli ste sa, ze si spravite len taku malu rodinnu. nik predsa nepovedal, ze to potom spolu nemozte ist niekam oslavit
Odpovedať
aj si jej to uz povedala alebo este stale vahas? ako ja by som to nenatahovala dalej....
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?