Nechcení hostia...

23. nov 2021380
  • presiel dost dlhy ca s amna by celkom zaujimalo, ako ste to nakoniec vyriesili? dufam to normalne pochopili

• Ahojte žienky

Od doby, čo som sem písala sa toho stalo veľa...vytočili ma v mnohých situáciách tak,že si z toho absolutne nerobím hlavu. V čase keď budem roznášať oznámenia ho dostanú, bez pozvania na svadbu a to je z mojej strany všetko. Nebudem sa trápiť pre niekoho, kto mi za to nestojí.

• to je dobre, teda myslim to ako si sa rozhodla, nie to, ze ta takto vytacaju. sa mohli zamysliet trochu, ked chceli ist na svadbu ale ich problem. drzim palce aby vsetko dobre dopadlo 🙂

• Sponzor fóra
  • ono je to ale niekedy az take smiesne, ze ludia, ktori ti do zivota nejak nic nedavaju, len ti robia nervy, su prakticky prvi, ktori sa vedia natlacit na svadbu. proste bez chrbtovej kosti

• Myslíš, že je to práve touto dobou alebo to tak bolo stále, len teraz máme pocit, že je takých ľudí viac, alebo že sa viac prejavujú?

• Toto bol večný problém v mojej práci... slušné spôsoby bokom... tvária sa ako kamošky a pritom... netrápim sa tým, keďže mi nič dobré do života nedávajú...A nadriadená tomu velí... neriešim robím si svoje...hypotéka sa sama nevyplatí...

• Pokiaľ by sa jednalo o normálne kamošky, s ktorými ste si čo to prežili a môžte sa o ne oprieť oki, tam by som popremýšlaľa. Ale takto, no načo. Im nejde o tvoje šťastie ale chcú sa len najesť a zabaviť sa

• @adelinka_malinka  to hej ale tak treba to asi cim skor hodit za hlavu a nad takymi ludmi ani neuvazovat, na co si kazit den.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    GRAVIT
    Stará Ľubovňa
    Ponúkam vám gravírovanie do rôznych materiálov – drevo, preglejka, koža, plexisklo, sklo, atď..
    Vzorový profil Profesionála
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov