Nechcení hostia...

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. Plánujem malu svadbu iba s blizkou rodinou. Pracujem v malom kolektive zien... od kedy sa dozvedeli, ze sa idem vydavat, tak sa tvaria ako keby bola samozrejmost, ze ich pozvem,co nemam absolutne v plane... sme mala kancelaria, kde sme vsetky spolu vratane mojej nadriadenej, ktora to berie tiez ako samozrejmost... viete problem je v tom, ze nazor nezmenim... len sa obavam reakcii nakolko predpokladam, ze sa urazia a ja budem s nimi nadalej dennodenne v kontakte... ako ich poznam vysvetlenie s organizaciou malek svadby im stacit nebude...keby sa s nimi nemusim kazdy den stretavat, tak je mi to jedno Dakujem
Odpovedať
1
2
presiel dost dlhy ca s amna by celkom zaujimalo, ako ste to nakoniec vyriesili? dufam to normalne pochopili
Odpovedať
Ahojte žienky Od doby, čo som sem písala sa toho stalo veľa...vytočili ma v mnohých situáciách tak,že si z toho absolutne nerobím hlavu. V čase keď budem roznášať oznámenia ho dostanú, bez pozvania na svadbu a to je z mojej strany všetko. Nebudem sa trápiť pre niekoho, kto mi za to nestojí.
Odpovedať
to je dobre, teda myslim to ako si sa rozhodla, nie to, ze ta takto vytacaju. sa mohli zamysliet trochu, ked chceli ist na svadbu ale ich problem. drzim palce aby vsetko dobre dopadlo 🙂
Odpovedať
ono je to ale niekedy az take smiesne, ze ludia, ktori ti do zivota nejak nic nedavaju, len ti robia nervy, su prakticky prvi, ktori sa vedia natlacit na svadbu. proste bez chrbtovej kosti
Odpovedať
Myslíš, že je to práve touto dobou alebo to tak bolo stále, len teraz máme pocit, že je takých ľudí viac, alebo že sa viac prejavujú?
Odpovedať
Toto bol večný problém v mojej práci... slušné spôsoby bokom... tvária sa ako kamošky a pritom... netrápim sa tým, keďže mi nič dobré do života nedávajú...A nadriadená tomu velí... neriešim robím si svoje...hypotéka sa sama nevyplatí...
Odpovedať
Pokiaľ by sa jednalo o normálne kamošky, s ktorými ste si čo to prežili a môžte sa o ne oprieť oki, tam by som popremýšlaľa. Ale takto, no načo. Im nejde o tvoje šťastie ale chcú sa len najesť a zabaviť sa
Odpovedať
@adelinka_malinka to hej ale tak treba to asi cim skor hodit za hlavu a nad takymi ludmi ani neuvazovat, na co si kazit den.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?