Párty stan a počasie - svadba na Orave

Profilova fotka
Citam vela prispevkov ale az teraz sa viem vcitit do niektorych pocitov planovania svadby ked zrealizovanie nasich napadov na svadbu tak tu predstava znici vlastna rodina. Sme nepochopeni ze mame radi prirodu a ze nechceme tradicnu svadbu. Tesime sa velmi na sobas, my dva, ale chceme tam mat nasu rodinu taktiez pri tom nasom carovnom dni. Chcem sa informovat ci uz niekto na Orave alebo Kysuciach, organizoval svadobnu oslavu pod velkym Party Stanom aby som si vedela pripravit 'specialnu rec' ze to nie je myslienka na zahodenie a ze je to miesto na svadbu ako kazde ine len netradicne. Viem ze pocasie je vrtkave a ostatne nalezitosti su narocnejsie nez vybavovanie saly ale chcem rodicov a ostatnu pozvanu rodinu presvedcit o tom ze sa to da zrealizovat bez zbytocnych komentarov. Ked niekto organizoval svadbu s Party stanom dalej nez Orava, prisunte svoje rady a komenty kde ste zohnali kontakty ak ste boli s niecim spokojnym, nejakou agenturou atd. Tesim sa na Vase odpovede. P.S.: Prihodila som fotky ako moju predstavu.
Odpovedať
fotky vyzeraju nadherne, drzim palce nech to vyjde. Za mna taka prakticka poznamka - ak tam bude trava, tak zeny na podpatkoch ta ukamenuju :D asi ich dopredu upozorni, ze ziadne ihlicky :)
Odpovedať
ahoj, neviem ako si pokrocila vo svojich planoch a snoch, ... ale :-) ... tiez som z oravy a tiez som rozmyslala nad stanom :-) ... obaja s muzom mame k prirode blizko, navyse orava je prekrasna, ako sama iste vies ... treba si vsak uvedomit niekolko veci, ktore s party stanom idu ruka v ruke ... treba ti najst vhodny, idealne rovinaty pozemok ... podla mna dost problem ... ak to chces mat "naozaj v prirode", tak predpokladam, ze nebudes mat k dispozicii ziadnu kuchynu ... a teda potrebujes catering (rozumej jedlo musi niekto niekde pripravit a doniest do stanu), ... nebudes mat k dispozicii chladiace zariadenia, co ak chces svadbu v lete, co asi chces, tak by bol asi problem ... ziadne (alebo takmer ziadne) uskladnovacie priestory ... nehovoriac o cene takeho stanu ...pozicanie stanu pre (udajne) 80 ludi s rozmermi 9x12 m (posud sama, ci staci pre 80 ludi) stoji s podlahou, kobercom, vyzdobou a osvetlenim viac ako 1800 eur (http://www.branmarquees.sk/sk/cennik-...)... a to si len na zaciatku :-) neviem aky mas rozpocet, ja som to vsak vzdala, dokonca som sa toho s radostou vzdala, ked som si uvedomila, co vsetko to obnasa, najma kolko vybavovania to obnasa :-D a nakoniec sme mali krasnu svadbu v penzione v NO bez akychkolvek kompromisov 8-) ... budem rada, ak napises, ako si sa nakoniec rozhodla, popripade si rada pozriem krasne fotky z krasnej svadby pod holym nebom, ... drzim palce ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
fuu ak to tak bude vyzerat, tak klobuk dole
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Ahojte žienky. Objavila som firmu z D.Kubína-KBmusic, tí prenajímajú stany o polovicu lacnejšie+super jednanie. ;-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?