Saty pre svadobnú maminu

Ahojte, poraďte prosím kde ste kúpili saty pre svadobne mamky (alebo objednali). Kde maju aj vacsi výber idealne zapadne stredné Slovensko. Niečo jednoduché maminy maju 44-50 rokov tak nieco moderné a vkusne 🙂
Odpovedať
Ahoj, moja mama (na svadbe pred 3 a 1/2 rokom mala 44 rokov) si vybrala v Omege. Boli sme v kamennej predajni v Maxe v Trenčíne, ale našla som aj ich stránku omegailava. V Maxe v Trenčíne sme boli pozerať ešte v Michell (https://www.michell.sk/), ale tam sme nakoniec nevybrali.
Odpovedať
My sme kúpili na Obchodnej v Bratislave v jednom obchode 3 modely a mama striedala po čas obradu na večeru a na voľnú zábavu 🙈
Odpovedať
@kris_tin257 to fakt? Bola som na viacerých svadbách, no nestretla som sa s tým, že by svadobná maminka striedala takto šaty
Odpovedať
@klarika666 mama chcela obrad sme mali vonku tak niečo vzdušné aby jej nebolo teplo veľmi (začiatok septembra) veceru zas v reštike kde bola klíma tak v tých šatách by jej bolo chladnejšie a na voľnú zábavu chcela niečo voľné aby sa v tom dobre cítila a nebolo to už moc slávnostné... Tak pre mňa bolo hlavne nech sa dobre cíti my sme mali obrad večeru aj hostinu na jednom mieste mali sme prenajaté izby tak si len odbehla prezliekla a bola hneď späť 😊
Odpovedať
A je to jedno ci saty alebo co? Lebo podla mna by mohol byt celkom ok nejaky vzdusnejsi kostym 🙂
Odpovedať
@christina1988 to ma inak napadlo, lebo neviem ci som mala zatial na to stastie, no na svadbach, na ktorych som bola, to svadobne mamky riesili prave s kostymami
Odpovedať
@christina1988 hľadáme skôr šaty 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj 🙂 skus pozrieť satyolie majú tam široký výber šiat pre svadobné mamky 🙂
Odpovedať
hmm a ma mamka nejaku predstavu o satickach alebo ani nie. ci nieco formalnejsie alebo teda skor honosne
Odpovedať
To ma potom mozete informovat ake ste zohnali tak pre inspiraciu, do buducna 🙂
Odpovedať
@christina1988 vyskúšali sme objednať cez internet. Skusala v jednej predajni ale mali ich len v smaragdovozelenej a chceli sme skor niečo pastelovejsie a včera som ich nasla na jednej web stránke. Môžem potom napísať aké prišli a posuniem kontakt 🙂
Odpovedať
@monikab15 no moja mamka by si nic taketo cez internet neobjednavala. ako viem e je to skoda, kedze na nete sa daju najst fakt krasne kusky, len ona je proste stara skola, ktora si potrebuje oblecenie proste vyskusat
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ani my sme nechceli takto riešiť len prešli sme dosť kamenných obchodov a nič.. Tieto skusala len v inej farbe tak verim ze budeme spokojne 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
tak jasne, ono nie je na skodu si taky bud kostym alebo saty vyskusat, predsa len chceme aby sa v tom citila pohodlne.
Odpovedať
@romanitka ved to a ono povedzme si tak, po starsie rocniky si len tak oblecenie cez internet nekupia a fakt si to potrebuju vyskusat
Odpovedať
Presne tak a zase mať na svadbe maminu alebo svokru ktorá sa dobre necíti v tom v čom je oblečená, to tiež nie je ktoviečo.
Odpovedať
ale tak pokial si skusala a viete ake je to cislo, tak v takom pripade je to ok objednat zo stranky 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@liana10 áno to zas hej
Odpovedať
Profilova fotka
@liana10 ak by to boli tie iste saty alebo kostym, tak ano kludne by sa to dalo aj tak ak by ste ich niekde nasli lacnejsie
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?