DJ 7.9.2019

19. sep 201860

Hľadám DJ na svadbu, ktorá bude 7.9.2019 (Trenčiansky kraj). Viete mi poradiť niekoho kto nezoberie 600€??? 😉

• Mam kontakt na niekoho za 300, ale ja som si to netrufla risknut, ak chces, poslem ti do spravy meno a tel cislo, referencie som nevedela najst, ale kamaratkina kamaratka ho mala asi pred 3 tyzdnami na svadbe a vraj boli spokojni. V Trencine.

• tiež som našla jedného ale žiadne referencie tak hľadám niekoho iného 😒

• Dobrý deň prajem, váš termín mám voľný a vedel by som vás prísť zabaviť na vašu svadbu. Viac info o mne nájdete v mojom profile a na mojej facebookovej stránke. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať. S pozdravom Martin Vozár.

• Sponzor fóra
  • Zdravím Vás,
    ponúkam Vám svoje služby DJ na Vašu svadbu. V prípade záujmu o bližšie info ma kontaktujte.
    s pozdravom DJ Palo

• Dobrý večer. Skúste si pozrieť môj profil, môj FB Fun Page a kontaktovať ma.

• Kludne sa ozvite 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Kvalitný DJ so serióznym prístupom a nadšením. Dôraz kladiem na aktívnu komunikáciu, prispôsobenie hudby vašim hosťom a efektné nasvietenie sály.
    Ponúkam na vašu svadbu profesionálne osvetlenie aj ozvučenie sály a obradu. Veselý Dj/Moderátor, plazivý dym, bublinky, nápis Love a mnoho iného...
    Ponúkame Vám profesionálne ozvučenie a trendové osvetlenie Vašej svadby, vrátane kvalitných DJ´s služieb podľa Vašich predstáv !
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov