DJ

29. jan 202140

Zdravím,
chcela by som sa opýtať pretože vôbec nemám o tomto predstavu (ostatné veci som si už pozisťovala) ale vôbec nemám predstavu koľko stojí DJ na svadbu v Bratislave. Nechceme ho ako moderátora, naozaj len na hudbu. Svadbu máme naplánovanú na 23. 10. 2021 a dostala som radu, že DJ je ideálne si zajednať už keď máme rezervovanú sálu. Ak by ste mali aj nejaké tipy na dobrý ch DJov budem len povďačná. Radi by sme mali takého, ktorý nebude hrať len svoje playlisty ale rád zakomponuje aj naše želania do zábavy.
Ďakujem

 • Dobrý večer. Termín 23.10. 21 máme voľný.Ak si nájdete čas,tak si prosím pozrite moju Hudobnú produkciu Michael. Všetky požiadavky na svadobnú hostinu sa konzultujú vopred a skladby na želanie,alebo playlist pre nevestu a ženícha je samozrejmosťou. Ja robím Starejšieho a hrávam na akordeón. Môj syn DJ Ryan sa postará o hudbu. Svadobné hry a súťaže robíme spoločne.
  Prajem pekný večer. S pozdravom Hudobná produkcia Michael 🙂

 • Pekný deň,
  v prípade záujmu termín mám voľný.

 • skuste DJ Peter je z Bratislavy. najdeteho v profesionaloch

 • Ahoj my sme mali dj-a Alan Miles, bol úžasný robí video djing má parostroj a urobí ti komplet aj osvetlenie miestnosti. Je veľmi mily vyhovie na 100% my sme si ho nevedeli vynachváliť. Cenovo ide okolo 500€ presne neviem muž ho platil 😊

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  DJ / MODERÁTOR (10 rokov v slovenských rádiách, V.I.P. referencie, individuálny prístup, precíznosť, príprava priebehu, zostavenie Playlistu

  DJ + starejší,
   moderátor na svadby,Karaoke , plesy, firemné podujatia, Podsvietenie sály , stužkové, a hlavne výborná zábava tešíme sa na vás.
  Články od našich partnerov
  Spoločné bývanie novomanželov: ako si vybaviť hniezdočko lásky
  Koľko stojí svadba? Tipy, ako znížiť náklady za svadbu na minimum
  Najdôležitejší doplnok nevesty ? Čo môžeme povedať o kabelkách?
  Archív článkov od partnerov