DJ a kapela na 27.6.2020, Piešťany a okolie

Ahojte. Viete mi poradit ci uz dj alebo dobru kapelku ktora nehra len stare slagre ale aj modernu hudbu za rozumnu cenu? Google mi nic nenasiel. Dakujem za vsetky prispevky 😊
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, termín mám zatiaľ voľný
Odpovedať
Profilova fotka
poprosím Vás, zašlite mi kontakt na Vás / mob. / ozvem sa
Odpovedať
@dj_pohoda mozete mi poslat vasu cenovu ponuku do sukromnej spravy? Dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, cenovú ponuku som Vám poslal
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, pôsobím v akustickej kapele Wooders. Náš repertoár tvoria moderné hity 20. a 21. storočia v akustickom prevedení, ktoré neurazia žiadne ucho :) Pre viac informácii si môžete pozrieť naše promo videá na našom webe :)
Odpovedať
Dobrý deň, jednoznačne odporúčam delt-jayz.sk FB Richard Režný 😚
Odpovedať
@Mimkakubko za vybornu cenu Vam odporúčam kapelu Sigma z Levíc, sú ústretoví, majú široký repertoár, vyskúšajte☺
Odpovedať
@mimkakubko za vybornu cenu Vam odporúčam kapelu Sigma z.Levíc, sú ústretoví, majú široký repertoár, vyskúšajte ☺
Odpovedať
Dakujem vam, uz mam DJa 😊
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň, máme ešte voľný váš termín,. Ak by ste mali záujem, otázky ozvite sa ;) Sme partia mladých hudobníkov, hráme všetko naživo, samé známe SVK/CZ/ENG hity plus v cene aj DJing :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkame svoju multižánrovú hudobnú produkciu.Mega veľký repertoár starých aj nových moderných hitov, mnoho štýlov, ale takisto ľudovky z mnohých regionov Slovenska... Hity Kandráčovcov, Kollarovcov, Hity z relácií Všetko čo mám rad, Senzi TV, Repete.... Cigánske hity kapiel Kmeťo Band, David Band, Gypsy cháve...aťď. Ďalej pop, latino,rock´n roll, ak treba aj aaaj funky.... :) .....hud.rozpätie roky 50te až 2019. Konferance , práca s publikom, skladby na želanie.... live piano music, vyhlasovanie organizačných záležitostí( privítanie hostí, fotenie, príchod svadobnej torty, švedske stoly atd. všetko čo potrebujete :) Jazdíme po celom SK. okrem klasickej slovenskej aj slovensko-maďarské, slovensko-české, medzi-regionálne svadby. Viac info na našom webe a takisto tu na profile MS S pozdravom duo Axis - party music
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?