DJ a kapela na 27.6.2020, Piešťany a okolie

15. jan 202011

Ahojte. Viete mi poradit ci uz dj alebo dobru kapelku ktora nehra len stare slagre ale aj modernu hudbu za rozumnu cenu? Google mi nic nenasiel.
Dakujem za vsetky prispevky 😊

• Pekný deň, termín mám zatiaľ voľný

• poprosím Vás, zašlite mi kontakt na Vás / mob. /
    ozvem sa

• @dj_pohoda  mozete mi poslat vasu cenovu ponuku do sukromnej spravy? Dakujem.

• Sponzor fóra
  • Pekný deň,
    cenovú ponuku som Vám poslal

• Dobrý deň,

pôsobím v akustickej kapele Wooders. Náš repertoár tvoria moderné hity 20. a 21. storočia v akustickom prevedení, ktoré neurazia žiadne ucho 🙂 Pre viac informácii si môžete pozrieť naše promo videá na našom webe 🙂

• Dobrý deň, jednoznačne odporúčam delt-jayz.sk FB Richard Režný 😚

• @Mimkakubko  za vybornu cenu Vam odporúčam kapelu Sigma z Levíc, sú ústretoví, majú široký repertoár, vyskúšajte☺

• @mimkakubko  za vybornu cenu Vam odporúčam kapelu Sigma z.Levíc, sú ústretoví, majú široký repertoár, vyskúšajte ☺

• Dakujem vam, uz mam DJa 😊

• Dobrý deň, máme ešte voľný váš termín,. Ak by ste mali záujem, otázky ozvite sa 😉
    Sme partia mladých hudobníkov, hráme všetko naživo, samé známe SVK/CZ/ENG hity plus v cene aj DJing 🙂

• Ponúkame svoju multižánrovú hudobnú produkciu.Mega veľký repertoár starých aj nových moderných hitov, mnoho štýlov, ale takisto ľudovky z mnohých regionov Slovenska... Hity Kandráčovcov, Kollarovcov, Hity z relácií Všetko čo mám rad, Senzi TV, Repete.... Cigánske hity kapiel Kmeťo Band, David Band, Gypsy cháve...aťď. Ďalej pop, latino,rock´n roll, ak treba aj aaaj funky.... 🙂 .....hud.rozpätie roky 50te až 2019.

Konferance , práca s publikom, skladby na želanie.... live piano music, vyhlasovanie organizačných záležitostí( privítanie hostí, fotenie, príchod svadobnej torty, švedske stoly atd. všetko čo potrebujete 🙂

Jazdíme po celom SK. okrem klasickej slovenskej aj slovensko-maďarské, slovensko-české, medzi-regionálne svadby.

Viac info na našom webe a takisto tu na profile MS

S pozdravom duo Axis - party music

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Dj + Speváčka s nádherným hlasom.
    Kvalitná technika, pestrý repertoár, svetelné efekty a dobré ozvučenie je prioritou !
     Svadba je najúžasnejším dňom v živote človeka.
    Výber správnej hudby na Vašej svadbe dokáže vyčariť
    neopakovateľný zážitok a usmev.
    Veľa dobrej muziky, kopec zábavy, DJ, profi technika (zvuk/ svetlo), moderovanie - aj v nemčine. Svadby, plesy, firemné akcie, koncerty, stužkové...