Dj a moderátor na svadbu - Modra, 23.6.2018

11. sep 201740

Ahojte 🙂 Hľadáme Dj, ktorý zahrá aj slovenské pesničky, moderné pesničky aj rockové 🙂) proste dj ktorý je ochotný prispôsobiť nám repertoár a prispôsobiť playlist aj nášmu zoznamu pesničiek. Ďalej by mal splnať aj funkciu moderátora, zabávača ( počas večera zabávať hostí - podľa potreby a zabávania, pár hier zakomponovať počas noci, uviesť napriklad krajanie torty, mladomanželsky tanec - nič zložité )..

Poprípade ak niekto vie splniť aj funkciu ( alebo takého zabezpečiť) harmonikára po obrade pri gratuláciach, poprípade počas večera pri ,, hluchých chvílach,, bolo by to super ale NIEJE TO PODMIENKA 🙂

Svadobný obrad začne o 17.00, takže hostina tipujem o 18.00 cca. Chceli by sme Dj ktorý bude hrať dokedy bude treba, čiže nie človeka, ktorý sa o 04.00 zdvihne ked bude este zábava.

Cenové ponuky mi prosím poslite do správ s tým ze hostina by začínala cca o 18.00 koncila o 05.00 .

Dakujem pekne 🙂

• @nelllaaa  dobrý deň na vás termín nemám zatiaľ žiadnu akciu pozrite si prosím moj profil a aj stránky s pozdravom DJ STRELA

• Dobrý deň @nelllaaa , poslal som Vám internú poštu ako ste si priali.
    Martin Vozár

• Dobrý deň,Váš termín mám voľný,viac info sa dozviete na mojej web stránke 🙂

• Dobrý deň,Váš termín mám voľný,viac info sa dozviete na mojej web stránke zaoberám sa osvetlením,hudbou,videom,fotom a výzdobou rád poradím.Mám za sebou više 400 svadieb po celom slovensku.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Kapela Medley
    Trebišov
    Svadby, plesy,firemné večierky, venčeky, rodinné oslavy, stužkové, koncerty, tanečné zábavy a posedenia v baroch . Celé SR.
    Ponúkame reprodukované a živé hudobné produkcie na svadby, plesy, rodinné oslavy, stužkové a iné slávnostné udalosti.Ozvučovanie. www.svadbapresov.sk
    DJ Gabo
    Bratislava
    Profesionálna zvuková a svetelná technika a služby DJ-a.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov