Dj a moderátor na svadbu - Modra, 23.6.2018

Ahojte :) Hľadáme Dj, ktorý zahrá aj slovenské pesničky, moderné pesničky aj rockové :)) proste dj ktorý je ochotný prispôsobiť nám repertoár a prispôsobiť playlist aj nášmu zoznamu pesničiek. Ďalej by mal splnať aj funkciu moderátora, zabávača ( počas večera zabávať hostí - podľa potreby a zabávania, pár hier zakomponovať počas noci, uviesť napriklad krajanie torty, mladomanželsky tanec - nič zložité ).. Poprípade ak niekto vie splniť aj funkciu ( alebo takého zabezpečiť) harmonikára po obrade pri gratuláciach, poprípade počas večera pri ,, hluchých chvílach,, bolo by to super ale NIEJE TO PODMIENKA :) Svadobný obrad začne o 17.00, takže hostina tipujem o 18.00 cca. Chceli by sme Dj ktorý bude hrať dokedy bude treba, čiže nie človeka, ktorý sa o 04.00 zdvihne ked bude este zábava. Cenové ponuky mi prosím poslite do správ s tým ze hostina by začínala cca o 18.00 koncila o 05.00 . Dakujem pekne :)
Odpovedať
Profilova fotka
@nelllaaa dobrý deň na vás termín nemám zatiaľ žiadnu akciu pozrite si prosím moj profil a aj stránky s pozdravom DJ STRELA
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň @nelllaaa, poslal som Vám internú poštu ako ste si priali. Martin Vozár
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň,Váš termín mám voľný,viac info sa dozviete na mojej web stránke :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň,Váš termín mám voľný,viac info sa dozviete na mojej web stránke zaoberám sa osvetlením,hudbou,videom,fotom a výzdobou rád poradím.Mám za sebou više 400 svadieb po celom slovensku.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?