DJ a starejší na svadbu v Bratislave, 13.9.2019

5. mar 20193

Dobrý deň.
Hľadám DJ, ktorý by zároveň vedel moderovať našu svadbu. Ďakujem za ponuky. 🙂

• Dobrý deň prajem odporúčam super chalana 36r robí všetko dobrá cena super zábava Jozef Woodee Staněk vrelo odporúčam

• Dobrý deň prajem, volám sa Dušan Dojčár, som svadobný DJ a moderátor, veľmi rád prídem na vašu svadbu, vypracujem pre Vás cenovú ponuku na mieru podľa požiadaviek. Určite si nezabudnite pozrieť môj profil a aj FB stránku, kde nájdete referencie, prípadne YouTube kanál, kam pravideľne pridávam ukážky mojich služieb. Neváhajte ma kontaktovať. S pozdravom Bc. Dušan Dojčár

• Pekny vecer prajem!
    Vas svadobny termin mam este zatial volny, som vam k dispozicii na zabezpecenie vasej svadby aj s moderovanim celeho priebehu a diania.
    Pozrite si moj profil a kludne sa ozvite ohladom blizsich info, zelani a predstav...
    Rad vam vyhoviem a vyjdem v ustrety.
    S pozdravom Dj Erni - Mgr.Ernest Balazs

• Sponzor fóra
  • Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    DJ Jano Korytár
    Nové Zámky
    DJ/ MODERÁTOR. Ponúkam vyše 25 ročné skúsenosti v oblasti: svadby, disco, plesy, firemné eventy a pod. Kvalitný zvuk, moderné LED svetlá.
    Ponúkam špičkové ozvučenie, kvalitnú Dj produkciu, dekoračné osvetlenie sály, svetelné efekty, laserovú show a iné špeciálne efekty pre Vašu svadbu.
    DJ Gabo
    Bratislava
    Profesionálna zvuková a svetelná technika a služby DJ-a.