DJ a starejší v jednom, 6.7. 2019, Nitra a okolie

22. feb 20193

Dobrý deň, zháňam starejšieho a Dja v jednom, ktorý ovláda aj maďarské ľudové/staré piesne. Ďakujem. Nitra a okolie

• Dobrý deň. Skúste si pozrieť môj profil,môj FB Fun Page a kontaktovať ma. Hral som už aj zopár Slovensko/Maďarských.

• Dobrý deň, ja sa zaoberám prácou DJ-ja, moderátora aj starejšieho v jednej osobe (DJ Pavol Ďuran), som priamo z Nitry a uvedený termín mám zatiaľ voľný. V mojom profile ako aj na internetovej stránke môžete vidieť moju prácu, k dispozícii sú fotografie ako aj rôzne videá priamo zo svadieb.
    V prípade záujmu Vám ponúkam osobné, nezáväzné stretnutie, kde Vám rád urobím kompletnú prezentáciu služieb, ukážem viacero videí zo svadieb a na základe Vašich presných požiadaviek aj stanovím konečnú cenu za moju prácu...

• Dobrý deň,v prípade záujmu Vám pošlem ponuku živá hudba+ DJ.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné kvarteto - nezabudnuteľnà atmosféra, čarovný zážitok.
    DJ a moderátor Igor Habán
    Liptovský Mikuláš
    Top DJ pre Vašu svadbu alebo firemnú párty. Profesionalita, široký hudobný archív, hudobná produkcia podľa Vašich predstáv, moderovanie, spoľahlivosť.
    Ak chcete váš svadobný deň urobiť ešte výnimočnejším, voľba dámskeho kvarteta je tá pravá! Ponuku vám ušijeme na mieru podľa vašich predstáv.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov