DJ a starejší z okolia Bánoviec, 7.9.2019

Ahojte zhanam nejakeho skuseneho DJ a zaroven starejsieho v jednej osobe🙂 S playlistom pre mladych ale aj starsiu generaciu🙂. Starejsi nenasilny 😅, ale zaroven by sa postaral o celu organizaciu a hladky priebeh svadby🙂. Okolie BAnoviec nad bebravou 7.9.2019. Viete niekoho doporucit?
Odpovedať
Profilova fotka
Partydjs Žilina
Odpovedať
Ahoj,ja Ti mozem jednoznacne z vlastnej skusenosti odporucit DJa Paliho Bujnu z TO,je to fakt profik a skuseny a hlavne ako si napisal nenasilny DJ a ked treba aj koordinator svadby alebo starejsi,urcite zaujal vsetky generacie .Uz som ho tu doporucila nevestam a vzdy boli max.spokojne.Robieva aj spikra na roznych akciach,takze ho nic nezaskoci a zvlada vsetky situacie na svadbe uplne bez stresu a v pohode.Ak by si chcela kontakt kludne sa ozvi.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@laura6638 ahoj mohla by som poprosit o kontakt na dj paliho z to? Dakujem moc
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, môžem ponúknuť bezplatnú službu ako DJ tzn., že si účtujem iba cestovné náklady. Som dlhoročný kameraman a fotograf a už tretí rok robím aj ako DJ pre známych aj iných. Mám dobrú techniku a naozaj pestrý repertoár a viem ho prispôsobiť požiadavkám zákazníka. Som ochotný Vám urobiť dobrú hudbu bezplatne, pretože takto získavam aj ja skúsenosti. Ako Kameraman sa pohybujem po celom Slovensku, takže diaľka mi nerobí problém. Rád pomôžem - bližšie info na tel. S pozdravom a prianím pekného dňa Maroš.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?