DJ alebo kapela na svadbu, 07.07.2018 Partizánske

4. mar 201870

Dobrý deň, hľadám DJ alebo kapelu na svadbu v Partizánskom - 07.07.2018. Vopred ďakujem za ponuky! 🙂

• Dobrý deň,

pôsobím v akustickej kapele Wooders. Sme v zložení spevák/gitarista, sólový gitarista, basgitara a cajón (akustické perkusie), náš repertoár tvoria moderné hity 20. a 21. storočia v akustickom prevedení, ktoré neurazia žiadne ucho 🙂 Pre viac informácii si môžete pozrieť naše promo videá na našom webe 🙂

• Dobrý deň, sme Ľudová hudba Bojňanci a pôsobíme v rámci celého Slovenska. Pozrite si náš profil kde nájdete aj viac informácií. 🙂
    Čo sa týka vystúpenia na SVADBÁCH:
    KOMPLETNÝ SVADOBNÝ BALÍK: hranie pri odobierke + vyprevadenie + živá hudba do rána s ozvučením + DJ + hranie pri stoloch. (možnosť dohody už podľa požiadaviek) + možné doobjednanie starejšieho. VIAC NA NAŠOM PROFILE 😉 🙂

• Dobrý deň. Váš termín mám zatiaľ voľný, skúste si pozrieť môj profil.

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň. Pozrite si profil,termín je ešte volný

• Dobry vecer prajem, Termin Vasej svadby mam zatial volny a mozem vam ponuknut moje sluzby DJa a moderatora. Viac info ako aj recnezie najdete v mojom profile a na mojej stranke. V pripade akychkolvek otazok ma mozete kontaktovat emailom, spravou ci telefonicky.
    S pozdravom Martin Vozar

• Ahoj sme energická kapela však pozri video 🙂 a máme aj svojho DJ ak je treba

• Dobrý deň prajem, rád by som Vám predstavil portfolio svojich služieb ako moderného DJ, Starejšieho a koordinátora voľnej zábavy. Pozrite si môj profil, kde sa viete dozvedieť viac. Rád Vám odpoviem na všetky otázky. S pozdravom Dušan

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame Vám profesionálne ozvučenie a trendové osvetlenie Vašej svadby, vrátane kvalitných DJ´s služieb podľa Vašich predstáv !
     Svadba je najúžasnejším dňom v živote človeka.
    Výber správnej hudby na Vašej svadbe dokáže vyčariť
    neopakovateľný zážitok a usmev.
    Dj Ivvan & Team
    Bratislava
    14 ročná prax, ozvučenie, osvetlenie, moderovanie, angličtina.
    BA, TT, NR, HC, PN, TN
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov