Dj Kosice 1.9.2017

11. feb 2018110

Ahojte. Zhanam Dj na svadbu v Kosiciach dna 1.9.2017. Neviete niekto o niekom dobrom? 🙂 dakujem krasne

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Július Hrabušický 🙂 TOP

• Ahojte ponúkame kombináciu DJ aj harmonikára čiže 2 v 1

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň prajem, uvedený termín 1.9.2017,z dovodu zrusenia, mám zatiaľ voľný. Podrobnejšie info a referencie nájdete v mojom profile. V prípade záujmu ma môžete kontaktovať správou, emailom, alebo telefonicky.

• Dobrý deň termín mám zatiaľ volny v prípade záujmu ma kontaktujte cez profil alebo e-mailom.

• Pokojne sa ozvite , ponúkame harmonikara, kúzelníka a popolnocne prekvapenie 🙂)))

• @milka555  môžem poprosiť aj ja kontakt? Ak je overený a dobrý 😉
    Dakujem

• @jannka1410  nejaký kontakt na nho? A máte s nim pls osobné skúsenosti?
    Ďakujem 🙂

• Dobry den prajem. Termin mam momentalne volny. V prípade záujmu ma nevahajte kontaktovat cez profil, e-mailom, alebo telefonicky.

• @nevestapredava  július hrabusicky sa vola na fb môj brat organizuje svadobné hostiny a s ním ma veľmi dobre skusenosti preto mu dôverujem a mám ho aj ja 🙂

• @jannka1410  dakujem pozriem 🙂

• ahojte, máte na dj Juliusa Hrabušického aj nejaký kontakt? našla som ho iba na FB. Prosím ak máte email budem rada ak ho postnete.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Dj Ivvan & Team
    Bratislava
    14 ročná prax, ozvučenie, osvetlenie, moderovanie, angličtina.
    BA, TT, NR, HC, PN, TN
    DJ Jano Korytár
    Nové Zámky
    DJ/ MODERÁTOR. Ponúkam vyše 25 ročné skúsenosti v oblasti: svadby, disco, plesy, firemné eventy a pod. Kvalitný zvuk, moderné LED svetlá.
    Dj Mike - Profesionálny DJ & moderátor (sk/eng) - svadobný program, osvetlenie a hudba na mieru. CELÁ SR
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov