DJ, ktorý hrá oldies a talianske hity, 29.08.2019

11. mar 20196

Ahojte nevestičky, hľadám na 29.08.2019 DJ ktorý má v playliste staré hity a talianske songy.
Svadba bude v okrese Brezno, ale DJ môže byť aj z diaľky, len nech ma v repertoári tieto skladby.
Ďakujem

• @dessinka  Dobrý deň prajem, volám sa Dušan Dojčár, pochádzam z Revúcej, rád sa s Vami osobne stretnem na osobnom stretnutí. Som svadobný DJ a moderátor, veľmi rád prídem na vašu svadbu, vypracujem pre Vás cenovú ponuku na mieru podľa požiadaviek. Špecializujem sa na oldies párty od 80" rokov vrátane Italo Disko melodii. Termín mám voľný. Určite si nezabudnite pozrieť môj profil a aj FB stránku, kde nájdete referencie, prípadne YouTube kanál, kam pravideľne pridávam ukážky mojich služieb. Neváhajte ma kontaktovať. S pozdravom Bc. Dušan Dojčár Revúca

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• kmala, ďakujem ti a kde to mam hľadať
    😉 nie som tu veľmi zbehla

• Sponzor fóra
  • @dessinka   internej poste pod tvojim nickom tam ti pisu dodavatelia a profesionaly

• Dobrý deň, ponúkame kombináciu DJ a harmonikár čiže 2v 1, mám veľa výborných Talianských hitov na originálny CD s pozdravom Šenky.

• Dobry den, Termin mam volny, talianske hity k dispozicii a rad prídem 🙂

• Dobrý večer . Termín 29.8.2019 mám voľný. Rád prídem do okresu Brezno.Ak si nájdete čas,tak si pozrite môj profil. Mám veľa dobrých priateľov Talianov a tiež talianske hity.Hrával som vo Švajčiarsku.
     S pozdravom Michael.
    Buona notte.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    DJ Pohoda
    Bratislava
    Profesionálny DJ, moderovanie, ozvučenie a osvetlenie Vašej svadby.
    KOŠICE - PREŠOV - POPRAD - Svadby, Plesy, Firemné akcie a pod. Dlhoročné skúsenosti (24 rokov), kvalitná produkcia, ústretový prístup.
    DJ ANAVI
    Bratislava
    Music 4 your Wedding. Top music, sound and light.
    Moderovanie v nemeckom aj v anglickom jazyku.
    Moja vášeň, Vaša spokojnosť

Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov